Top udalosti

TRADIČNÝ VIANOČNÝ JARMOK POPRAD

PREDVÁDZANIE DREVOREZBY V ÚĽUV TATRANSKÁ LOMNICA

ZIMNÁ BEŽECKÁ SÉRIA – 2. KOLO

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

Wellness Penzión*** STRACHAN

Adresa: Ždiar 530, 059 55 Ždiar
Tel. číslo: 00421 905 15 18 15
E-mail: strachan@penzionstrachan.sk
Web: www.penzionstrachan.sk

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detský kútik Vírivka Sauna Masáže Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Bar Požičovňa športových potrieb Wellness Wifi internet

Wellness Penzión *** Strachan – jediný wellness penzión v Ždiari. ,,Kids friendly“ je klenot pre rodinky s deťmi, ktorý vám umožní prežiť najkrajšiu dovolenku s vašimi ratolesťami, s ktorými zažijete množstvo dobrodružstiev počas celého roka. Ak chcete stráviť pár dní s rodinou, priateľmi, známymi, kolegami ste na správnej adrese. Relax a krásne prostredie zanechá vo vás nezabudnuteľné zážitky. Náš tím skúsených pracovníkov vyhovie každej vašej skrytej túžbe.

Ubytovanie

Služby

Wellness zóna zahŕňa:Vírivka, Fínska sauna, Parná sauna, Infra sauna, Oddychová zóna s jedinečným výhľadom na štíty Belianskych Tatier, Studené ochladzovacie vedro, Teplé osviežujúce dažde, Možnosť ochladenia priamo v snehu pod balkónom – ak nám to ,, pani Zima umožní“. VIP vstup do wellness zóny na 60 minút pre dvojicu – 60€. Šumivé osvieženie servírujeme priamo vo wellnesse za poplatok. Otvorené denne 15,00 – 22,00 hod.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR