Top udalosti

ONLINE koncerty v Tatranskom ľadovom dóme

Tatranský ľadový dóm- zatvorený do odvolania

Kalvária na Peknú vyhliadku

Tatranské informačné kancelárie

Tatranské informačné kancelárie poskytujú profesionálne informácie o výletoch, letných a zimných aktivitách, počasí, aktuálnych podujatiach, ubytovaní a všeobecných službách vo Vysokých Tatrách a ich okolia.

Ponuka

Každému z Vás sme pripravení zodpovedať akúkoľvek otázku v rámci nášho regiónu s doplnením o mapy okolia alebo informačné letáky zadarmo. Tiež si u nás máte možnosť zakúpiť profesionálne mapy, knižných sprievodcov, krásne pohľadnice, zaujímavé DVD, knihy tatranských príbehov, farebné pršiplášte, plyšové zvieratká ako aj mieste produkty – prírodnú, hand-made kozmetiku CYPRIANUS alebo chutnú smokovecú vodu – Tatranskú minerálku. Rovnako Vás radi poistíme na Vašich turistických výpravách alebo Vám vytlačíme potrebné dokumenty.

TIK Starý Smokovec

Informačná kancelária v Starom Smokovci sídli v budove Horskej záchrannej služby vždy spolu s jedným z členov. Nájdete tu všakovaké suveníry, pečiatky a obľúbené Wander Card. Pred budovou stojí majestátny Buk, ktorý je nádherný v každom ročnom období vždy inak. Okrem toho sa v blízkosti nachádza i vila Alica s knižnicou, Múzeom tatranskej kinematografie a fotografie či kancelária horských vodcov. Rovnako odporúčame krátku prechádzku v parku pred Grandhotelom alebo Kalváriu na Peknú Vyhliadku.
Adresa: Budova Horskej Záchrannej Služby Starý Smokovec 23, 062 01 Vysoké Tatry
Kontakt: + 421 (0) 52 442 34 40, smokovec@tatry.sk


TIK Tatranská Lomnica 

Informačná kancelária v Tatranskej Lomnici sídli pri hlavnej ceste Slobody v nízkej žltej budove medzi suvenírmi a kníhkupectvom. V blízkosti nájdete i bankomat či kaviareň spojenú so SKI múzeom. Neďaleko sa tiež nachádza lanovka na Skalnaté pleso či Múzeum TANAP-u zaujímavé pre malých i veľkých návštevníkov.
Adresa: Tatranská Lomnica 98, 059 60 Vysoké Tatry
Kontakt: + 421 (0) 52 446 81 19, lomnica@tatry.sk

Nájdete nás i na FACEBOOKU alebo INSTAGRAME.

E-SHOPVŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY