Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness zóna – Penzión Strachan

+421 905 151 815
wellness penzion strachan zdiar

Ak ste sa rozhodli spraviť niečo pre svoje telo, ste vo Wellness Penzióne Strachan na správnej adrese. Sauna totižto dokáže uviesť telo a dušu do harmonického a rovnovážneho stavu. Blahodarný účinok sauny je prameňom mladosti a zdravia.

Wellness zóna ponúka: vírivku, fínsku saunu, parnú saunu, infra saunu, oddychovú zónu s jedinečným výhľadom na štíty Belianskych Tatier, studené ochladzovacie vedro, teplé osviežujúce dažde, možnosti ochladenia sa priamo v snehu pod balkónom v zimných mesiacoch a tiež šumivé osvieženie priamo v zóne.

Penzión rovnako ponúka VIP vstup pre dve osoby, ktorý zahŕňa vstup, suché odrodové vínko – Strachan Cuvée a syrovo-ovocnú misu s orechmi. Okrem toho si môžete vychutnať i masáže ako napríklad: masáž lávovými kameňmi, medovú masáž, Cypriánové tajomstvo, tatranské ihličie, vanilkovú masáž, ľadové osvieženie, či relax formou čokoládového pohladenia. Z ponuky kozmetiky je možné zvoliť si z luxusného ošetrenia tváre, SPREY VACUP, laserové ošetrenie či ošetrenie kyselinou hyalurónovou.

Viac o penzióne:

Wellness Penzión*** STRACHAN

Vstúpte do rozprávky, kde Vám ponúkame dovolenku a zážitok v jednom. Štýlový, rodinný Wellness Penzión*** Strachan je inšpirovaný tradičným goralským štýlom s použitím prvkov ľudovej architektúry. Penzión disponuje luxusnými izbami, ktoré Vám zabezpečia komfortný pobyt s celkovou kapacitou 43 pevných  lôžok a 18 prísteliek. V originálnej reštaurácii na Vás čaká nielen tradičná slovenská kuchyňa pripravovaná podľa starých […]