Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia TATRAS Poprad

+421 948 828 727
restauracia tatras pivo poprad

Reštaurácia TATRAS využíva obytné miestnosti bývalého starého nemeckého domu, ktoré sú pretvorené na útulné salóniky so spoločenskými črtami a vlastnou atmosférou. Reštaurácia ponúka hosťom niečo nezvyčajné a originálne, kde každý nájde romantické zákutia, priestor pre obchodné rokovania či iné akcie. Hostia môžu zároveň často z pohodlia reštaurácie pozorovať sládka pri práci na varni. Vôňa chmeľu a mladého piva vtedy prenikne do celého priestoru.

Kuchári tu varia moderným spôsobom – pomalým varením pri nízkych teplotách. Ponúkajú zákazníkovi možnosť vybrať si a uloviť pstruha z vlastného akvária a vybrať si spôsob, akým má byť pripravený. Záleží im na čerstvosti a sezónnosti jedálnička. Ponúkané jedlá je možné samozrejme spojiť s pivom, a tak spoznať skutočný gurmánsky zážitok. Moderná kuchyňa je pod palcom šéfkuchára Milana Durániho, ktorý desaťročie šéfoval v prestížnych reštauráciách v Nemecku a Talianku. Kuchári pod jeho vedením vyrábajú vlastné zmesi korenín, omáčky, špaldové cestoviny, pečú vlastný chlieb, varia vlastnú pivnú polievku či miešajú svoju pivnú zmrzlinu.

Pasáže v reštaurácii: Barová pasáž, Pivo-nica, Pivo-banka, Komôrka, Likérka, Záhradka, Galérka a Hudobka. Celková kapacita je 171 hostí a každú miestnosť si je možné privátne rezervovať.

Viac o penzióne:

Penzión Minipivovar Tatras ***

Útulný penzión sa nachádza v centre mesta Poprad. Disponuje štyrmi komfortnými priestrannými izbami, v ktorých sa nájde miesto pre jedenásť hostí. Ponúka oázu pokoja a dokonalé súkromie. Všetky izby sú vybavené LED televízorom, WI-FI internetom, chladničkou s minibarom, kúpeľňou so sprchovým kútom, fénom a WC. V budove sa tiež nachádza kozmetika, krajčírstvo a zlatník. K […]