Reštaurácia SISSI Tatranská Lomnica

+421 52 285 3500
reception@hotellomnica.sk
restauracia sissi tatranska lomnica hotel

Ak ste naozaj dostatočne otvorení kulinárskym experimentom, Reštaurácia Sissi je pre vás ako stvorená. Pri vstupe vás ohúri honosným historickým interiérom doplneným výnimočnými dielami. Kuchyni šéfuje gastronomický tím profesionálov, ktorý si dal za cieľ prekvapovať každého gurmána. Počas prípravy jednotlivých chodov sa vyžíva v netypických kombináciách chutí, vo vizuálnom ladení, v konzistenciách, a to až natoľko, že hostia pravidelne odchádzajú nadmieru očarení.

Degustačné večere a À la carte menu Re­štau­rá­cie Sissi je regulárne postavené na originálnom a netradičnom koncepte pokrmov. Kuchársky tím prioritne pracuje so sezónnosťou surovín, s geografickým aspektom a s výrazným dôrazom na lokálnosť. Využíva rôznorodosť okolitej prírody, a to aj vrátane tých ingrediencií, ktoré sa v kuchyni bežne nevyužívajú, ako ihličie, seno a mnohé ďalšie. Precízny výber jednotlivých dodávateľov zaručuje vysokú kvalitu vo výslednom efekte chutí.

V hoteli nájdete aj Kaviareň MOZART.

Viac o hoteli:

Hotel LOMNICA*****

V Hoteli Lomnica môžete nájsť prvotriedne ubytovanie a servis v dvoch častiach – historickej a modernej. Pri tvorbe konceptu ubytovania si dali záležať na každom detaile. Historická časť ponúka 30 izieb, ktoré sú svojím zariadením a dizajnom niečím výnimočným. V modernej časti hotela sa nachádza 37 komfortných izieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného ubytovania. Navyše, […]