Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Pivné kúpele – Minipivovar Tatras

+421 948 028 025

Pivný kúpeľ bol už v stredoveku obľúbenou a účinnou terapiou. Využíva prírodné suroviny – chmeľ, výťažok z pivovarského mláta a kvasinky. Má liečivé účinky a je vynikajúcou prevenciou pred ochorením. Pivný kúpeľ prečisťuje pokožku, má ozdravný účinok na vlasy i pleť, uvoľňuje svaly, podporí Váš imunitný systém. Pivné kvasnice a látky obsiahnuté v pive odovzdávajú Vášmu telu celý rad B vitamínov. Proteíny a minerály prispievajú k celkovému zvláčneniu a regenerácii pokožky s omladzujúcim efektom, liečia akné a celulitídu.

Priestor pivných kúpeľov Minipivovaru Tatras Vás poteší moderným interiérom. Odpočinok podporí vstrebávanie vitamínov a extraktov z predchádzajúceho kúpeľa, ktorý je pre dve osoby s možnosťou načapovania si vlastného piva. Kapacita pivných kúpeľov je maximálne osem osôb a ako doplnok sa ponúka zábal či maska z pivovarských kvasníc. Kúpele celkovo obsahujú chmeľovú suchú saunu, ľadovú kaďu, pivný kúpeľ, čapovanie piva a ovsené lôžko z pravej pšeničnej slamy, kde dochádza k uvoľneniu napätia, únavy a stresu.

Viac o penzióne:

Penzión Minipivovar Tatras ***

Útulný penzión sa nachádza v centre mesta Poprad. Disponuje štyrmi komfortnými priestrannými izbami, v ktorých sa nájde miesto pre jedenásť hostí. Ponúka oázu pokoja a dokonalé súkromie. Všetky izby sú vybavené LED televízorom, WI-FI internetom, chladničkou s minibarom, kúpeľňou so sprchovým kútom, fénom a WC. V budove sa tiež nachádza kozmetika, krajčírstvo a zlatník. K […]