Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Lyžiarska škola PREMIERE

+421 905 276 764
lyziarska skola vysoke tatry premiere

Premiere Group ski school & rent je lyžiarska a snowboardova škola a požičovňa výstroja, ktorá  pôsobí vo Vysokých Tatrách – v Tatranskej Lomnici a v Starom Smokovci.

Premiere Group lyžiarska škola vznikla už v roku 2011 a odvtedy sa v nej naučilo lyžovať a snowboardovať tisíce ľudí.  Na výučbu sú vhodné všetky vekové kategórie, od 3 rokov po seniorov, od úplných začiatočníkov až po profíkov, ktorí sa chcú zdokonaľovať. Výučba lyžovania a snowboardingu je vedená certifikovanými inštruktormi. Lyžiarska škola je k dispozícií počas zimnej sezóny denne a rezervovať sa dá telefonicky alebo aj online.

Prečo začínať s inštruktorom? Je to najlepšia a najrýchlejšia cesta k zdarnému výsledku. Začiatky sú náročné v každom veku, avšak po pár hodinách sa to už môže zmeniť. Inštruktori vás naučia správny základný postoj, techniku jazdy, ako bezpečne padať a vstať, ako jazdiť na vleku. Jednoducho všetko, čo potrebujete zvládnuť, aby ste si zimu na svahu vedeli naplno užiť. A čo je veľmi dôležité, inštruktor vie zhodnotiť lyžiarsku pripravenosť a 100 % pozná terén, čiže vás alebo vaše deti vezmeme len tam, kde je to absolútne bezpečné.

Požičovňa:

Požičovňa Premiere Group ski school & rent

Premiere Group ski school & rent  je lyžiarska a snowboardova škola a požičovňa výstroje, ktorá pôsobí vo Vysokých Tatrách – v Tatranskej Lomnici a v Starom Smokovci. Ponúka kompletnú lyžiarsku a snowboardovú výstroj a novinkou sezóny 2021/2022 je aj úplne nová výstroj na skialpinizmus. Nemusíte nič kupovať, všetko vám požičajú za zlomok ceny. Novinka – […]