Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Požičovňa Premiere Group ski school & rent

+421 905 276 764
lyziarska skola vysoke tatry premiere

Premiere Group ski school & rent  je lyžiarska a snowboardova škola a požičovňa výstroje, ktorá pôsobí vo Vysokých Tatrách – v Tatranskej Lomnici a v Starom Smokovci. Ponúka kompletnú lyžiarsku a snowboardovú výstroj a novinkou sezóny 2021/2022 je aj úplne nová výstroj na skialpinizmus. Nemusíte nič kupovať, všetko vám požičajú za zlomok ceny.

Novinka – vybavenie na skialpinizmus pritom prináša vysokokvalitnú, kompletnú skialpinistickú výstroj. Skialpinizmus sa tak stane dostupný každému.

V  požičovni Premiere Group nájdete: 20 párov najmodernejších skialpinistických lyží značky Kästle, ľahké pinové viazania značky Kästle, stúpacie pásy značky Kästle, skialpinistické lyžiarky značky Scott, lyžiarske palice.

 

 

 

Lyžiarska škola:

Lyžiarska škola PREMIERE

Premiere Group ski school & rent je lyžiarska a snowboardova škola a požičovňa výstroja, ktorá  pôsobí vo Vysokých Tatrách – v Tatranskej Lomnici a v Starom Smokovci. Premiere Group lyžiarska škola vznikla už v roku 2011 a odvtedy sa v nej naučilo lyžovať a snowboardovať tisíce ľudí.  Na výučbu sú vhodné všetky vekové kategórie, od 3 rokov po seniorov, od úplných […]