Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

GREINER Boutique Mountain Chalet

Adresa: Ždiar 541 (Monkova dolina) 059 55 Ždiar
Tel. číslo: Rezervácie: +421 948 203 261 Majiteľ: +421 907 911 565
E-mail: [email protected]
Web: www.greiner.sk/index.php

Terasa Parkovanie - neplatené Wifi internet Internet Vírivka Sauna Chaty Internet Terasa Parkovanie - neplatené Vírivka Sauna Wifi internet

Nádherné výhľady na končiare Belianskych Tatier priamo z postele. Útulné a pohodlné zázemie pre všetky outdoorové zážitky a kvalitný oddych. Nadštandardne vybavená chata s ubytovacou kapacitou 12 ľudí, plne vybavenou kuchyňou, 3 kúpeľňami, hydromasážnou vírivkou a saunou.

Greiner Boutique Moutain Chalet stojí na úpätí Belianskych Tatier už 80 rokov. Citlivo rekonštruovaná rodinná chata z roku 1937 prináša možnosť bývať na krok od turistických chodníkov, lyžiarskeho strediska a vychutnávať si relax  s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier. 3 podlažia s plochou 185 m2 Spoločenský priestor pozostáva z útulnej, plne vybavenej kuchyne, obývačky a veľkorysej exteriérovej terasy s výmerou 30 m2. Terasa sa vyznačuje úchvatným výhľadom a je ideálna pre letné grilovačky a posedenia pri dobrom víne. Gurmáni určite ocenia prítomnosť masívneho ohniskového grilu, veľkého kotlíka na guláš, či výkonnú teplovzdušnú rúru na pečenie. Samozrejmosťou sú umývačka riadu, mikrovlnná rúra, základné koreniny, kávovar na zrnkovú kávu, lokálne bylinkové čaje a balíček zeleniny a ovocia na prvé raňajky. Na prízemí je tiež toaleta a technická miestnosť s práčkou. Nechýba stabilné Wi-Fi internetové pripojenie, smart TV s Netflixom a minibar. Ku chate vedie udržiavaná, asfaltová cesta dostupná bežným vozidlom aj počas zimných mesiacov. Chata ponúka 5 parkovacích miest priamo pri vjazde na pozemok, ktorý nezdieľa so žiadnym iným objektom. Jedno parkovacie miesto disponuje wallbox nabíjačkou pre nabíjanie elektromobilu. Chata leží mimo centra turistického ruchu a ponúka úplné súkromie. O tepelnú pohodu sa stará automatické plynové vykurovanie s inteligentným riadením NETATMO, výmenu vzduchu nepretržite zabezpečuje centrálne riadené vetranie COMAIR. O dokonalú atmosféru sa postará interiérová kachľová piecka a kvalitný audio systém. Parkovacie miesta a okolie chaty je monitorované kamerovým systémom.