Top udalosti

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Tatranské Vianoce

Vianočné trhy v Krakove

Kaviareň a čajovňa u Vlka október

Zážitkové fotografovanie od CK Tatry Travelia

  • 16.10.2020

Napísali sme pre Vás – o veciach, ktoré sa v Tatrách dejú a o ktorých by ste mali vedieť aj Vy.

Máte radi Tatry a chcete sa naučiť fotografovať? Spojte príjemné s užitočným a odneste si z Tatier nielen zážitky z turistiky, ale aj samotného fotografovania.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
Čo je zážitkové fotenie? Pani Vladimíra Gašparová z CK Tatry Travelia nám vysvetlila, že sa jedná o kurzy fotografovania spolu so spoznávaním nášho tatranského prostredia, pričom do programu sú zakomponované rôzne zážitkové aktivity. Termín, počet osôb aj témy sa dajú vyberať podľa vašich preferencií. Fotenie prebieha pod vedením skúsenej fotografky. V lete dokonca viedli aj fotografický tábor a mali výborné ohlasy. Samozrejme táto téma nie je len pre deti, ale aj dospelých, či ľudí v staršom veku.

 

Motivácia pre tvorbu kurzu zážitkového fotografovania vznikla z jej vzťahu k foteniu a doposiaľ neeexistujúceho podobného produktu v Tatrách. Vysoký či nízky vek pri kurze nie je žiadnou prekážkou. Fotenie je vhodné pre každého, kto sa chce niečo naučiť, spoznať najkrajšie fotografické miesta či niečo nové zažiť.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
Tento rok sa venovali predovšetkým zážitkovej fotografii s deťmi. Deti sa naučili základné fotografické postupy, naučili sa ako nastaviť fotoaparát pri rôznych svetelných podmienkach, nafotili okrem krajiniek a portrétnych fotografii aj kompozičné a farebné cvičenia.

Kurz sa, či už zo strany detí alebo rodičov, stretáva s veľmi pozitívnymi ohlasmi a odnášajú si veľa príjemných zážitkov. Ak sa o tom chcete presvedčiť na vlastnej koži, kurz zážitkového fotografovania pre vás bude k dispozícii aj túto zimu.

Nepremeškajte tak príležitosť spoznať krásy Tatier a dychberúcej tatranskej prírody.

 

 

 

Kontakt:

CK Tatry Travelia

https://www.facebook.com/tatrytravelia/

info@tatry-travelia.sk

+421 910 963 049

 

Autor: Zorica – tím tatry.sk a členovia Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry