Top udalosti

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Tatranské Vianoce

Vianočné trhy v Krakove

Kaviareň a čajovňa u Vlka október

Za rok 2021 pribudlo v ZCR VT už štrnásť nových členov

  • 02.11.2021

Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry združuje subjekty podnikajúce v cestovnom ruchu už od roku 1994. Ide pritom o dobrovoľnú, nepolitickú, záujmovú a odbornú organizáciu s pôsobnosťou v Regióne Vysoké Tatry. Každý rok sa k združeniu pridávajú ďalší členovia a aktuálne ich je cez 200, ku ktorým tento rok pribudlo už 14 prevádzok.

K ubytovacím zariadeniam sa pridružili celkovo štyri prevádzky – jeden hotel s dlhoročnou tradíciou / Villa Dr. Szontagh est. 1876, jedna zrekonštruovaná secesná vila / Vila Lavína, jeden menší penzión / Chalet Mountain View a ubytovanie v súkromí Novej Polianky / Apartmány Pod Kotlom.

V oblasti služieb sa k členom ZCR VT v roku 2021 zatiaľ pripojilo desať subjektov – cestovná kancelária / CK Mountain Kingdom, jedna galéria dinosaurov / Dinopark Tatry, vyhliadková veža na Štrbskom Plese / Tatras Tower, tematická reštaurácia / Reštaurácia Stodola, útulná cukráreň / Cukráreň Tatra, komplexná lyžiarska škola / PREMIERE, jeden obchod s požičovňou / Bôrik Šport a tri športové obchody / AG Point – Luxury Sport, Bogner, Outlet.

Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry je zakladajúcim členom Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región Vysoké Tatry so sídlom v Starom Smokovci – Vila Alica. Prihlášku do združenia pritom môže poslať každý, kto podniká v cestovnom ruchu v tomto regióne a chce využívať všetky jeho výhody. Všetky informácie nájdete na www.tatry.sk/onas.


Zdroj: ZCR VT