Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness Urania – Hotel Sorea Urán

+421 52 4467 841

Wellness Urania v Tatranskej Lomnici je vybavené najmodernejšou technológiou úpravy vody UV žiarením. Taktiež sa tu nachádza nerezový relaxačný bazén s vodnými atrakciami (lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička), dva detské bazény s vodným ježkom prepojené nerezovou kĺzačkou, fínska sauna, parná sauna.

Z masáží a procedúr sú k dispozícii: relaxačná celotelová masáž, čiastočná masáž, lymfodrenáž tváre a dekoltu, zdravotná manuálna lymfodrenáž, relaxačná masáž tváre, masáž chodidiel, bahenná maska tváre, bahenný zábal či masáž lávovými kameňmi.

Od 1.8.2021 je wellness Urania určený len pre ubytovaných hostí.

Viac o hoteli:

Hotel SOREA URÁN***

Hotel *** SOREA URÁN je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou. Hotel poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, […]