Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness & SPA Katarína – Grand hotel Bachledka Strachan

+421 908 507 773
wellness hotel bachledka strachan zdiar

Vychutnajte si 12 m bazén v Grand hoteli Bachledka**** Strachan s nádhernými prvkami goralského folklóru a detský bazén určený pre najmenších návštevníkov. Plávajte a nechajte sa hýčkať vodnými masážnymi tryskami. V hotelovom SPA sa nechajte previesť unikátnym svetom regenerácie a zmyslových zážitkov.

Vychutnajte si hotelový bazén s nádhernými prvkami goralského folklóru. Bazén s protiprúdom, masážnymi tryskami a chrličom vody pôsobí priaznivo na centrálny nervový systém, krvný obeh a pomáha zlepšiť stav pokožky. Slaná voda má tiež relaxačné a dezinfekčné účinky. Detský bazén je zas určený pre najmenších návštevníkov s vodným hríbom. Skvelé miesto pre zábavu!

Oddych si tiež môžete dopriať v hydromasážnej vírivke. Prúdiaca teplá voda Vám uvoľní svalstvo, stimuluje krvný obeh a budete sa cítiť ako znovuzrodení.

Zo sáun tu na Vás čaká saunový svet, ktorý ponúka parnú saunu, fínsku suchú saunu, infra saunu, soľnú himalájsku saunu, Kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, jacuzzi, tepidárium či ľadopád. Z masáží sú dostupné: Cypriánovo tajomstvo, Tatranské ihličie, Hrejivý balzam, Ľadové osvieženie, Čokoládové pohladenie, Vanilková masáž, Aromaterapia, Športová masáž nôh, Reflexná masáž chodidiel, Reflexná masáž chrbta a šije, Masáž lávovými kameňmi a populára Medová masáž.

Viac o hoteli:

Grand Hotel BACHLEDKA**** STRACHAN

Navštívte prvý grand hotel v Ždiari a vstúpte do sveta elegancie, kde si môžete dopriať skutočný relax a oddych s prvotriednymi službami. Cez tradície a históriu nášho regiónu pocítite ducha hrdých Goralov v každom detaile. Nájdete tu izby s dostatočným priestorom pre spánok, relax a oddych celej rodiny. Každá izba je unikát s osobitým štýlom. […]