[et_social_share]

Wellness – Hotel International

+421 52 466 11 11
international@golfinter.sk
wellness hotel international oddych

Ak túžite po oddychu a regenerácii fyzických i duševných síl, wellness centrum hotela International je tým správnym miestom pre vás. Vyhrievané bazény, vírivky, sauny i masáže si v príjemnom a pokojnom prostredí užívajú všetci. Príďte sa presvedčiť sami!

Ideálna kombinácia čistej prírody, golfu s priateľmi a relaxu v modernom wellness centre je tým najlepším výberom pre váš pobyt v hoteli International. Bazénu sa určite potešia aj naši najmenší hostia, pre ktorých pravidelne organizujeme tematické pobyty, v ktorých samozrejme nechýba ani zábava vo vode.

Hotelový vitálny svet: parná aromatická sauna, suchá sauna, infra sauna, vonkajší ochladzovací bazénik, tropická sprcha, ľadové vedro, škótska masážna kabína, ľadová drť, vírivá vaňa, tepidárium. V prípade záujmu si môžete objednať masáž zo širokej ponuky klasických aj originálnych thajských masáží – od klasickej celotelovej masáže cez reflexnú, lymfodrenážnu, medovú po vyhľadávanú thajskú aromatickú masáž či ajurvédsku masáž.

Viac o hoteli:

Hotel INTERNATIONAL****

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby počas celého roka nadšencom golfu, ale aj negolfistom. Elegantný štýlový a vďaka svojej polohe priamo na ihrisku aj jedinečný hotel bol otvorený po 10-tich mesiacoch výstavby 1. júla 2005. Samotná stavba je navrhnutá tak, aby čo najviac vynikli […]

 


regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR