Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness – Hotel Borovica

+421 52 711 0502

Wellness hotel Borovica ponúka širokú škálu služieb a procedúr v oblasti oddychu a regenerácie. Vodný svet ponúka plavecký 20 m bazén, detský bazén pre batoľatá, jacuzzi či hydromasážnu vaňu. Na terase hotela nájdete tiež vírivý bazén pod holým nebom s výhľadom na krásnu tatranskú prírodu.  Súčasťou saunového sveta je fínska, bylinková, eukalyptová, turecká sauna a infrasauna. Užiť si naplno môžete aj tradičný saunový rituál Hammam v spojení s jemným pílingom a celotelovou masážou mydlovými bublinami.

V rámci procedúr hotel ponúka aromatickú, relaxačnú, detskú čokoládovú, aromatickú pre budúce mamičky, borovicovú, detskú aroma či medovú masáž. Taktiež manuálnu lynfodrenáž, masáž hlavy, čokoládový a kávový celotelový rituál, masáže chrbta, masáže nôh a masáž s polodrahokamami podľa znamenia.

Viac o hoteli:

Wellness Hotel BOROVICA****

Vstúpte do oázy pokoja uprostred tatranských lesov, nadýchnite sa čerstvého vysokohorského vzduchu a začnite si užívať pobyt od prvého momentu. Vysoký štandard služieb, luxusné zariadenie, tradícia a dokonalý servis v spojení s útulným wellness a gastronomickými zážitkami vytvára ideálne spojenie pre Vašu nezabudnuteľnú dovolenku. Absolútny odpočinok, ticho, luxus. Doprajte si izby s vybavením najvyššieho štandardu. […]