Wellness Centrum – Hotel Lesana

+421 915 898 141
lesana@lesana.sk
lesana tatry wellness

Po slnečnej lyžovačke, túre či výlete je ideálnym nápadom oddych vo wellness centre hotela Lesana v Starej Lesnej. Centrum je vybavené vyhrievaným exteriérovým bazénom s exteriérovou sudovou saunou, fínskou saunou, parnou saunou s teplotou 45°C a relatívnou vlhkosťou 80-100%, infra saunou s teplotou 40°C a relatívnou vlhkosťou 10%, ľadopád, Kneippov kúpeľ na posilnenie cirkulácie krvi v nohách, jacuzzi pre 6 osôb, odpočinkovú miestnosť, tepidárium na vyhriatie celého tela, či masážne schladzovacie sprchy.

Suchá fínska sauna s teplotou 100 – 110°C ponúka blahodarnú aktivitu pre telo a dušu a tak zabezpečuje ideálny oddych. Medzi jej benefity patrí podporovanie relaxácie, uvoľnenie únavy a bolesti svalov, priaznivý vplyv na cirkuláciu krvi, čistí pokožku, uvoľňuje stres a napätie, odstraňuje nečistoty z tela, napomáha imunitnému systému a podporuje zdravý spánok.

Wellness v hoteli ponúka i masáže a ošetrenia, ktoré prebiehajú pod rukami skúseného maséra. Ponúka sa klasická masáž, banková masáž, bio-kokosová masáž, lymfodrenážna masáž, masáž lávovými kameňmi, reflexná masáž chodidiel, či masáž aromaterapiou. Vyžaduje sa rezervácia vopred na recepcii hotela.

Viac o hoteli:

Hotel Lesana***

Užite si príjemnú dovolenku Tatrách v nádhernom prostredí Starej Lesnej – Tatranskej Lomnice. Hotel Lesana vám ponúka ubytovanie v priestranných izbách, apartmánoch či chate so službami hotela, vrátane novučičkého wellness centra. Zobúdzajte sa s výhľadom na hory, na tatranskú prírodu. Nadýchnite sa osviežujúco čistého vzduchu a užite si dovolenku plnú zážitkov. Priestranné 2 a 3-lôžkové […]