Wellness centrum – Hotel Lesana

+421 915 898 141
lesana@lesana.sk
lesana tatry wellness

Po slnečnej lyžovačke, túre či výlete je ideálnym nápadom oddych vo wellness centre hotela Lesana v Starej Lesnej. Centrum je vybavené vyhrievaným exteriérovým bazénom s exteriérovou sudovou saunou, fínskou saunou, parnou saunou s teplotou 45°C a relatívnou vlhkosťou 80-100%, infra saunou s teplotou 40°C a relatívnou vlhkosťou 10%, ľadopád, Kneippov kúpeľ na posilnenie cirkulácie krvy v nohách, jacuzzy pre 6 osôb, odpočinkovú miestnosť, tepidárium na vyhriatie celého tela či masážne schladzovacie sprchy.

Suchá fínska sauna s tepltou 100 – 110°C ponúka blahodárnu aktivitu pre telo a dušu a tak zabezpečuje ideálny oddych. Medzi jej benefity platí podporovanie relafácie, uvoľnenie únavy a bolesťi svalov, priaznivý vplyv na cirkuláciu krvi, čistí pokožku, uvoľňuje stres a napätie, odstraňuje nečistoty z tela, napomáha imunitnému systému a podporuje zdravý spánok.

Wellness v hoteli ponúka i masáže a ošetrenia, ktoré prebiehajú pod rukami skúseného maséra. Ponúka sa klasická masáž, banková masáž, biokokosová masáž, lmyfodrenážna masáž, masáž lávovými kameňmi, rexefná masáž chodidiel či masáť aromaterapiou. Vyžaduje sa potreba objednania dopredu na recepcii hotela.

Viac o hoteli:

Hotel Lesana***

Užite si príjemnú dovolenku Tatrách v nádhernom prostredí Starej Lesnej – Tatranskej Lomnice. Hotel Lesana vám ponúka ubytovanie v priestranných izbách, apartmánoch či chate so službami hotela, vrátane novučičkého Wellness centra. Zobúdzajte sa s výhľadom na hory, na tatranskú prírodu. Nadýchnite sa osviežujúco čistého vzduchu a užite si dovolenku plnú zážitkov. Priestranné 2 a 3-lôžkové izby, rodinné izby, apartmány a Chata Lesana, kde si užijete dovolenku na súkromí […]

 

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR