Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness 4 Elements – Hotel Atrium

+421 52 442 23 07

Bazénový komplex 4 Elements Aqua v Hoteli Atrium pozostáva z komplexu Aqua, Relax zóny a saunového sveta. V Aqua zóne sa nachádzajú: oddychové bazény s celkovou vodnou plochou 93,03 m2 a hĺbkou vody 1,5 m, detský bazén s celkovou vodnou plochou 15,25 m2 a hĺbkou vody od 0,1 m do 0,4 m, tobogán o dĺžke 30,5 m a detské šmykľavky pre  najmenších hostí. Priamou súčasťou Aqua zóny je relaxačná časť s lehátkami a príjemným posedením. Príjemný relax Vám zdokonalí Pool bar s bohatou ponukou drinkov a nápojov, ktorý sa taktiež nachádza priamo v komplexe. Súčasťou bazénového komplexu sú tiež 3 sauny (1 suchá a 2 parné).

Spa terapie sú inšpirované štyrmi prírodnými živlami. Zahŕňajú v sebe liečebný rituál, ktorý je kombinovaný s tým najlepším zo západných terapií so zameraním na výber procedúr, ktoré sú založené na udržiavanie vitality a vyváženosti štyroch živlov: VODA, ZEM,VZDUCH a OHEŇ.

Podzemný vitálny svet má zaujímavé architektonické riešenie a vytvára ideálne podmienky pre odpočinok. Nájdete tu tri parné (bylinkovú, citrusovú saunu), dve suché sauny a himalájsku soľnú kabínu. Dokonalý relax dopĺňajú tepidáriá, vírivka s kapacitou pre 12 osôb, ochladzovací bazén a sprchový svet.

Viac o hoteli:

Hotel ATRIUM***

Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v príjemnom horskom prostredí. Vďaka bohatej ponuke hotelových aktivít a skúsenému animačnému tímu sa celá rodina  zabaví v každom ročnom období. Unikátne priestory hotela ponúkajú hosťom množstvo zábavy aj relax za každého počasia. O najmenších hostí sa postarajú hoteloví maskoti – horský vodca SKALKO […]