Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Už ste počuli o Taste of Tatry?

taste of tatry nove zdruzenie
  • 25.02.2021

Taste of Tatry je nové združenie gastronomických podnikov z Vysokých Tatier, ktoré momentálne spája 10 prevádzok:

Spojenie ponúka výbornú kvalitu, diverzitu gastronómie a úctivý prístup k zákazníkom v krásnom prostredí Vysokých Tatier. ,,Za posledné roky vyrástli v Starom Smokovci a jeho okolí kvalitné reštaurácie. Každá je inak výnimočná a aj preto sa Smokovec stáva unikátnym. Túto modernú gastro-dedinku chceme propagovať ako celok, ktorý bude spolupracovať na rôznych spoločensko – kultúrnych akciách,“ prezradil prezident združenia Vladimír Mikolaj z Central Restaurant ,,Starý Šmakovec“.

Desaťčlenná zostava vznikla dňa 1.1.2021 na základe recenzií návštevníkov a celkového mena danej reštaurácie so vzájomným posudzovaním kvality. V budúcnosti však členovia rátajú i s novými prírastkami ako sú kaviarne či iné turistické atrakcie. ,,Plán je rozšíriť združenie o celé Vysoké Tatry a spolupracovať aj s inými službami v regióne,“ doplnil prezident Vlado.

I nové logo Taste of Tatry prezentuje celý koncept tejto gastro-skupiny. Jedlo sa totižto posudzuje chuťou a vo Vysokých Tatrách si je rozhodne z čoho vyberať. Grafika tiež znázorňuje i samotné Tatry na podnose – metafora, ktorú toto združenie zhmotňuje v skutočnosť.

Už v roku 2021 pripravuje táto nová, tatranská organizácia zaujímavé podujatia a ochutnávky. Spolupráca tu jednoducho kráča ruka v ruke so silou, dosahom i samotnou propagáciou jednotlivca.

Obohaťte svoj výlet vo Vysokých Tatrách novými zážitkami. Spoznajte reštaurácie a zoznámte sa s majiteľmi a ich tímom, ktorí dávajú do svojho podnikania veľa lásky a energie.

Združenie Taste of Tatry nájdete na webovej stránke www.tasteoftatry.sk, na FacebookuInstagrame.


Text: Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry

Foto: Taste of Tatry, Slowenska, Olivia Restaurant, IBA.TU Bistro