Top udalosti

Putovanie za históriou tatranských osád

Medzinárodný festival horských filmov

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

cvicenie cely rok tatry

Putovanie za históriu tatranských osád

Kalvária na Peknú vyhliadku

VILA DOMOVINA Tatranská Lomnica

Adresa: Tatranská Lomnica 14738, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 948 204 040
E-mail: tatry@viladomovina.sk
Web: www.viladomovina.sk/

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Wifi internet

VILA DOMOVINA sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v malebnej horskej osade Tatranská Lomnica s výhľadom na Lomnický štít, iba kúsok od centra (100 m), lyžiarskeho centra a i lanovej dráhy na Skalnaté pleso i Lomnický štít (500 m). Všetko pohodlne v pešom dosahu.

Vychutnajte si ubytovanie v súkromí, s kapacitou 6 osôb v samostatnej, modernej a útulnej vilke s troma spálňami s balkónom a s troma kúpeľňami (2 x sprchovací kút, 2 x WC s umývadlom). K dispozícii je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi (chladnička s veľkou mrazničkou, varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mixér, hriankovač, nespresso kávovar), pohodlná jedáleň a obývacia izba s gaučom so SAT TV (40 programov) a rozhlasom. Pre komfort pobytu môžete využiť technickú miestnosť s úložným priestorom na športové náradie, práčkou, sušičkou, žehličkou, žehliacou doskou a vysávačom.

Pre hostí vily je pred vilou k dispozícii súkromné parkovisko pre 2 osobné autá, možnosť ďalšieho parkovania na priľahlej ulici.

Vo VILE DOMOVINA si vychutnáte posedenie na terase a pôžitok z ohňa a opekania v murovanom ohnisku. Jedinečný zážitok ponúka i eko záhrada, ktorá je obkolesená horským potôčikom. Oddychujte vo VILA DOMOVINA.