Top udalosti

Múzeum kinematografie a fotografie

Plesová veselica tatranských osád

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

Kaviareň a čajovňa u Vlka január

Putovanie za históriou

VILA DOMOVINA Tatranská Lomnica

Adresa: Tatranská Lomnica 14738, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 948 204 040
E-mail: tatry@viladomovina.sk
Web: www.viladomovina.sk/

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Wifi internet

VILA DOMOVINA sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v malebnej horskej osade Tatranská Lomnica s výhľadom na Lomnický štít, iba kúsok od centra (100 m), lyžiarskeho centra a i lanovej dráhy na Skalnaté pleso i Lomnický štít (500 m). Všetko pohodlne v pešom dosahu.

Vychutnajte si ubytovanie v súkromí, s kapacitou 6 osôb v samostatnej, modernej a útulnej vilke s troma spálňami s balkónom a s troma kúpeľňami (2 x sprchovací kút, 2 x WC s umývadlom). K dispozícii je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi (chladnička s veľkou mrazničkou, varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mixér, hriankovač, nespresso kávovar), pohodlná jedáleň a obývacia izba s gaučom so SAT TV (40 programov) a rozhlasom. Pre komfort pobytu môžete využiť technickú miestnosť s úložným priestorom na športové náradie, práčkou, sušičkou, žehličkou, žehliacou doskou a vysávačom.

Pre hostí vily je pred vilou k dispozícii súkromné parkovisko pre 2 osobné autá, možnosť ďalšieho parkovania na priľahlej ulici.

Vo VILE DOMOVINA si vychutnáte posedenie na terase a pôžitok z ohňa a opekania v murovanom ohnisku. Jedinečný zážitok ponúka i eko záhrada, ktorá je obkolesená horským potôčikom. Oddychujte vo VILA DOMOVINA.