Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

VILA DOMOVINA Tatranská Lomnica

Adresa: Tatranská Lomnica 14738, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 948 20 40 70
E-mail: [email protected]
Web: www.viladomovina.sk/

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Wifi internet

VILA DOMOVINA sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v malebnej horskej osade Tatranská Lomnica s výhľadom na Lomnický štít, iba kúsok od centra (100 m), lyžiarskeho centra a i lanovej dráhy na Skalnaté pleso i Lomnický štít (500 m). Všetko pohodlne v pešom dosahu.

Vychutnajte si ubytovanie v súkromí, s kapacitou 6 osôb v samostatnej, modernej a útulnej vilke s troma spálňami s balkónom a s troma kúpeľňami (2 x sprchovací kút, 2 x WC s umývadlom). K dispozícii je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi (chladnička s veľkou mrazničkou, varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mixér, hriankovač, nespresso kávovar), pohodlná jedáleň a obývacia izba s gaučom so SAT TV (40 programov) a rozhlasom. Pre komfort pobytu môžete využiť technickú miestnosť s úložným priestorom na športové náradie, práčkou, sušičkou, žehličkou, žehliacou doskou a vysávačom.

Pre hostí vily je pred vilou k dispozícii súkromné parkovisko pre 2 osobné autá, možnosť ďalšieho parkovania na priľahlej ulici.

Nevšedné zážitky vo VILE DOMOVINA ponúkajú i výstavy originálnych umeleckých diel od významných slovenských autorov, ktorých výber zastrešuje GOLD FRAME GALLERY. Vychutnajte si umenie v živote, v Tatrách a nechajte sa prekvapiť, čo pre Vás bude vystavené. Vo vile je okrem umeleckých diel skvostom aj televízor nevšedných predností, Samsung The Frame. Vďaka nemu môže na stene visieť dielo od svetových maliarov. Režim umenie totiž dokáže na vypnutej obrazovke zobrazovať umelecké diela – obrazy, ale aj fotografie. K dispozícii je zaujímavá možnosť prezrieť si svetové diela maliarov a zvoliť si umelecké dielo na obrazovku a to prostredníctvom aplikácie Obchod s umením (Art Store), kde máte prístup ku galériám svetových autorov minulosti aj súčasnosti. Vo vile je The Frame doplnený dizajnovým rámom a tak je The Frame na nerozoznanie od skutočného obrazu. Je na Vás, či si zvolíte dielo alebo aj paspartu či rám, skúšajte a bavte sa. Táto krásna dominanta obývacej izby bude určite predmetom nadšenia a diskusií. Prajeme Vám krásny umelecký zážitok s návštevou najvýznamnejších svetových galérií.   

Vo VILE DOMOVINA si vychutnáte posedenie na terase a pôžitok z ohňa a opekania v murovanom ohnisku. Jedinečný zážitok ponúka i eko záhrada, ktorá je obkolesená horským potôčikom. Oddychujte vo VILA DOMOVINA.