Top udalosti

Andrea Ehret v Poprade

Levandulová

Memoriál Vlada Tatarku

Kaviareň a čajovňa u Vlka marec

Múzeum kinematografie a fotografie

Tatranské Zruby „A“

Adresa: Tatranské Zruby 120, 062 01 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 902 295 911
E-mail: viliampitonak68@centrum.sk
Web: www.megaubytovanie.sk/tatranske-zruby-a

Wifi internet Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Možnosť ubytovania so psom

Apartmány v tichej lokalite Tatranských Zrubov pozývajú na dovolenku v štýlových apartmánoch, nachádzajúcich sa priamo pod Vysokými Tatrami, v príjemnej pokojnej lokalite klimatických kúpeľov. Výborná poloha apartmánov na úpätí Slavkovského štítu v obklopení prekrásnej okolitej prírody Tatranského národného parku, poskytuje hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia.

Kompletne zariadené apartmány disponujú vlastným vchodom. Súčasťou všetkých apartmánov je príjemná spálňová časť s televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Na prípravu vlastného stravovania môžu hostia využívať vo všetkých apartmánoch vlastné plne zariadené kuchyne s jedálenskou časťou s posedením. Samozrejmosťou každého apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s toaletou.

Venovať sa tu môžete okrem množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr taktiež cykloturistike, hraniu golfu v neďalekom golfovom areáli či aktivitám ako bungee jumping a jazda na kolobežkách. Ďaleko to nebudete mať ani k známym tatranským centrám ako Štrbské Pleso, Dolný Smokovec, Nová Lesná či Tatranská Lomnica. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov nie len skvelej lyžovačky ale aj bežkovania.