Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Plesnivec VERTICAL run

Tatranské Zruby „A“

Adresa: Tatranské Zruby 120, 062 01 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 902 295 911
E-mail: [email protected]
Web: www.megaubytovanie.sk/tatranske-zruby-a

Wifi internet Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Možnosť ubytovania so psom

Apartmány v tichej lokalite Tatranských Zrubov pozývajú na dovolenku v štýlových apartmánoch, nachádzajúcich sa priamo pod Vysokými Tatrami, v príjemnej pokojnej lokalite klimatických kúpeľov. Výborná poloha apartmánov na úpätí Slavkovského štítu v obklopení prekrásnej okolitej prírody Tatranského národného parku, poskytuje hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia.

Kompletne zariadené apartmány disponujú vlastným vchodom. Súčasťou všetkých apartmánov je príjemná spálňová časť s televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Na prípravu vlastného stravovania môžu hostia využívať vo všetkých apartmánoch vlastné plne zariadené kuchyne s jedálenskou časťou s posedením. Samozrejmosťou každého apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s toaletou.

Venovať sa tu môžete okrem množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr taktiež cykloturistike, hraniu golfu v neďalekom golfovom areáli či aktivitám ako bungee jumping a jazda na kolobežkách. Ďaleko to nebudete mať ani k známym tatranským centrám ako Štrbské Pleso, Dolný Smokovec, Nová Lesná či Tatranská Lomnica. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov nie len skvelej lyžovačky ale aj bežkovania.