Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Kalvária na Peknú vyhliadku

Penzión Paula

Adresa: Tatranská Lomnica 14634, Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 52 468 3713
E-mail: [email protected]
Web: www.penzionpaula.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Sauna Fitness Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Bar Stolný tenis Wifi internet

Rodinný penzión PAULA sa nachádza v Tatranskej Lomnici, bezprostredne pod úpätím Lomnického štítu v nadmorskej výške 900 m, odkiaľ je priamy prístup k hlavným turistickým trasám a lyžiarskym strediskám.

Penzión, ktorý je zariadený v tradičnom štýle, bol postavený s cieľom poskytnúť svojim hosťom príjemné domáce prostredie. V jeho priestoroch dominuje priestranná otvorená hala s jedálenskou a kaviarenskou časťou, vedľa ktorej sa nachádza bar, tradičná kachľová pec s posedením, detský kútik a otvorené schodište vedúce do ostatných častí penziónu. Z haly je priamy výstup na rozsiahlu terasu.

Dve poschodia penziónu zaberá ubytovací trakt. V suteréne sa nachádza konferenčná miestnosť a priestory pre relax, zábavu a šport. Samozrejmosťou penziónu je vlastné ohradené parkovisko, altánok s možnosťou letného i zimného využitia a vonkajšie detské ihrisko na trávnatej ploche.