Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Kalvária na Peknú vyhliadku

Penzión PALUŠÁK

Adresa: Hlavná 15, 059 52 Stará Lesná
Tel. číslo: +421 904 892 465
E-mail: [email protected]
Web: www.penzionpalusak.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Masáže Možnosť ubytovania so psom Squash / Ricocchet Požičovňa športových potrieb Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wifi internet

Útulný penzión Palušák je vybudovaný na úpätí Vysokých Tatier, situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku v podtatranskej  obci Stará Lesná s nadmorskou výškou 780 m. Obec Stará Lesná sa nachádza medzi Tatrankou Lomnicou (3 km) a Starým Smokovcom (6 km) a taktiež len 10 km od mesta Poprad. Náš penzión dýchajúci rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu s ľahko dostupným centrom Vysokých Tatier Vám ponúkne prekrásny výhľad na panorámu tatranských končiarov.

Poloha penziónu je dobrým východiskovým bodom na turistiku a výlety predovšetkým do celých Vysokých Tatier, ale aj do  Nízkych Tatier, Slovenského raja, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov, neďalekých jaskýň a hradov.

Penzión Palušák je vhodný pre páry, rodiny s deťmi, skupinové pobyty, ale taktiež aj pre vzdelávanie a pracovné stretnutia. Firmám ponúkame možnosť usporiadať v našej reštaurácií, záhradnom altánku alebo v našej novej moderne zariadenej konferenčnej miestnosti rôzne firemné akcie, školenia za uvádzacie ceny. Taktiež Vám radi tieto priestory ponúkneme aj na rôzne spoločenské a rodinné podujatia.