Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Penzión ĎURČÍK

Adresa: Športová 28, Veľká Lomnica, 059 52
Tel. číslo: +421 940 356 466
E-mail: [email protected]
Web: www.vypadni.sk/sk/penzion-durcik

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Sauna Reštaurácia Bar

Pre všetkých milovníkov prírody, športu a oddychu je tu komfortné ubytovanie v Penzióne Ďurčík***, ktorý sa nachádza vo Vysokých Tatrách v novovybudovanej okrajovej časti Veľkej Lomnice.
Samotná Veľká Lomnica, o ktorej prvá písomná zmienka pochádza z roku 1257, vám učaruje, a to nielen prekrásnou prírodou, ale aj zaujímavými kultúrno-historickými pamiatkami. V okolí obce sa nachádzajú lyžiarske strediská, (Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso atď.), aquaparky (Vrbov, Poprad), turistické atraktivity ako Belianska jaskyňa, Múzeum Tatranského národného parku, botanická záhrada v Tatranskej Lomnici a samozrejme mnoho možností vysokohorskej turistiky.
Penzión Ďurčík ponúka ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, tiež v rodinnej izbe pre 4 osoby s 2 spálňami a v exkluzívnom Deluxe apartmáne. Všetky izby majú samostatné sociálne zariadenia a LCD televízor. Deluxe apartmán má samostatný vchod, kuchyňu s jedálňou, priestrannú obývačku s LCD televízorom a rádiom na CD. Z obývačky je východ na veľkú terasu. V apartmáne je slnečná spálňa s LCD televízorom, minibar, trezor, balkón, samostatná kúpeľňa s vaňou a WC. V suteréne penziónu sa nachádza jedáleň, spoločenská miestnosť, kuchyňa, bar a sauna.

Ubytovanie