Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Penzión Caritas v Dolnom Smokovci

Adresa: Dolný Smokovec 19, 059 81
Tel. číslo: 052/442 26 30, +421 905 918 664
E-mail: [email protected]
Web: www.penzioncaritas.sk/

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detský kútik Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia

Penzión Caritas** sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier v Dolnom Smokovci. Jeho história siaha do roku 1938 a počas totality to bol na Slovensku jediný dom s duchovným poslaním. Celková kapacita penziónu je pre 56 osôb. Priamo pred penziónom je pre návštevníkov možnosť bezplatného parkovania.

Čo ponúkame?
– rekreačné pobyty

– teambuildingy, školenia – pre firmy do 30 osôb

– výlety, školy v prírode, lyžiarske výcviky – pre školy

– organizovanie gastronomických podujatí

– duchovné cvičenia a duchovné obnovy

UBYTOVANIE

Ubytovanie poskytujeme v útulných a čistých izbách s nádherným výhľadom na tatranské štíty, okolitú tatranskú prírodu a mesto Poprad. V ponuke máme izby vybavené umývadlom so spoločným sociálnym zariadením a niekoľko izieb s vlastnou kúpeľňou a toaletou. K dispozícii pre Vás máme trojlôžkové izby s možnosťou prístelky, dvojlôžkové izby a jednolôžkové izby. Taktiež máme k dispozícií dve izby pre rodiny s deťmi v ktorých je umiestnená poschodová posteľ. Do tejto izby je možné ubytovať aj 6 člennú rodinu s malými deťmi. Zrekonštruované izby s vlastnou toaletou a kúpeľňou sú zatiaľ 2 jednolôžkové izby a 1 jednolôžkový apartmán. Síce náš penzión nie je vybavený výťahom no na prízemí sa nachádza niekoľko izieb s krásnou teraskou, na ktorej sa ocitnete v náručí prírody.

STRAVOVANIE

Stravovanie zabezpečujeme prostredníctvom cateringových služieb. Možnosť stravovania preto ponúkame len ubytovaným hosťom / v rámci školení / duchovných cvičení a obnov / gastronomických podujatí. Naši ubytovaní hostia si môžu zvoliť  stravovanie vo forme polpenzie alebo plnej penzie.

V jedálni je k dispozícií: rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra. využívať

ŠKOLIACA MIESTNOSŤ

Oproti jedálni sa nachádza školiaca miestnosť, ktorá je vybavená televízorom, dataprojektorom a flip chartom. Školiaca miestnosť je vhodná pre skupiny do 30 osôb.

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosť vybavená televízorom, mnohými hrami pre deti, knižnicou a pod. V exteriéry Vám radi zapožičiame lopty na hranie.

KAPLNKA

Neoddeliteľnou súčasťou nášho penziónu je nádherná kaplnka s kapacitou 80 ľudí.. Kaplnka je otvorená denne s konaním svätej omše každý deň o 8:30 hod. pre ubytovaných hostí a aj hostí z okolia.