Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

APLEND Hotel Ovruč***

Adresa: Móryho 4017, 059 85 Štrbské Pleso
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: [email protected]
Web: www.aplend.com

Kaviareň Terasa Parkovanie - neplatené Sauna Wellness Wifi internet

Ubytovanie obklopené prírodou v pokojnom prostredí a zároveň v blízkosti lyžiarskych stredísk či turistických chodníkov? Potom je nový Hotel Ovruč na Štrbskom Plese pre Vás tou správnou voľbou!

Lukratívne a štýlovo zariadené apartmány Hotela Ovruč sú predpokladom perfektne stráveného pobytu. Pre hostí sú v ponuke apartmány typu 2+0 alebo 2+2 s výhľadmi na dychberúcu okolitú scenériu. Toto komfortné a cenovo dostupné ubytovanie je vhodnou voľbou ako pre romantické víkendy, tak aj pre rodinné dovolenky v Tatrách.

 Vybavenie apartmánov ponúka hosťom TV s plochou obrazovkou, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. V apartmáne sa nachádza aj plnohodnotná kuchyňa, ktorá disponuje umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. K dispozícii je hosťom aj nový wellness s 3 druhmi sáun, vírivkou, oddychovou miestnosťou a ochladzovacou zónou. V rámci ďalších služieb môžu hostia využiť aj priestory garáže či úschovňu lyží. V Hoteli Ovruč sú hosťom personál a služby recepcie dostupné nepretržite 24 hodín. Vďaka výbornej polohe hotela sa za pár minút chôdze dopravíte k železničnej stanici a k hlavnej atrakcii – Štrbskému plesu to máte len 10 minút. Bonusom je taktiež blízka dostupnosť k lyžiarskym strediskám a najpopulárnejším turistickým chodníkom.

 

Vo hoteli  takisto nájdete:

Wellness – APLEND Hotel Ovruč***

V rámci hotela je ubytovaným hosťom k dispozícii moderný wellness s kapacitou 10 osôb, ktorý ponúka 3 druhy sáun, vírivku, oddychovú miestnosť a ochladzovaciu zónu. Vstup: V prípade záujmu o vstup do wellness je potrebné vykonať rezerváciu vopred. Vstup do wellness si môžete rezervovať na tel. č. +421 910 264 714 alebo priamo u personálu recepcie. Poplatok za vstup pre 1 osobu […]