Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Kalvária na Peknú vyhliadku

APLEND Hotel Lujza Major***

Adresa: Tatranská Lomnica 33, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: [email protected]
Web: www.aplend.com

Parkovanie - neplatené Sauna Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wifi internet

Novo zrekonštruovaný hotel Lujza Major sa nachádza priamo v srdci Tatranskej Lomnice, ktorá je jednou z najväčších a najkrajších osád s krásnou okolitou prírodou na území Vysokých Tatier.

Tento útulný 3* hotel ponúka komfortne zariadené ubytovanie pre páry, 4-členné rodiny ale aj väčšie rodiny do 7 osôb. Súčasťou určitých izieb je spálňa s manželskou posteľou a obývačka s rozkladacou pohovkou, v ktorej sa nachádza aj TV. Balkóny nie sú súčasťou všetkých izieb. K dispozícii je taktiež chladnička, kanvica, poháre na víno ako aj šálky na čaj. Pri príchode na izbu bude na hostí čakať uvítací balíček s instantnou kávou, čajom a cukrom, avšak jedným z najväčších bonusov hotela sú pre každého hosťa raňajky k pobytu úplne zadarmo.

Hotel okrem svojej polohy zaujme aj širokou ponukou aktivít, služieb a nákupných možností v okolí. Perfektná lyžiarska oblasť, múzeá, galérie, Národný park a ešte oveľa viac. Hostia ocenia aj blízky prístup k železničnej stanici, ktorá je od hotela vzdialená len 5 minút a lanovkám, ktoré sú vzdialené len 10 minút pešo od hotela. Hostia majú možnosť využiť služby recepcie priamo v priestoroch hotela a wellness, požičovňa bicyklov či služby reštaurácie Olivia Restaurant sú k dispozícii v neďalekom hoteli Kukučka.

Vo hoteli  takisto nájdete:

Wellness – APLEND Hotel Lujza Major

Wellness poskytuje pohodlie v infrasaune a suchej (fínskej) saune, oddychovej miestnosti a v ochladzovacej kadi s celkovou kapacitou do 6 osôb. Vstup: V prípade záujmu o vstup do wellness je potrebné vykonať rezerváciu vopred. Vstup do wellness si môžete rezervovať priamo u personálu recepcie. Poplatok za vstup do wellness je 15 € / 2 hodiny pre 1 osobu. […]