Top udalosti

Organizované cvičenia

vysoke tatry liek cvicenie podujatie leto jul august joga

Medovníková chalúpka

tatry divadlo pre deti 2021 rozpravky

Putovanie za históriu tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka program júl

Igor Cvacho -Na úteku k anjelom

APLEND Apartmány Koliba Kamzík

Adresa: Starý Smokovec 8, 062 01 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: tatry@aplend.com
Web: www.aplend.com/sk/koliba-kamzik

Kaviareň Internet Terasa Detský kútik Reštaurácia Požičovňa športových potrieb Wifi internet

Prostredie Starého Smokovca poskytuje jedinečný zážitok rodinám s deťmi, vysokohorským turistom i bežnému návštevníkovi hľadajúcemu nové miesta. Rozmanitosť jednej z najznámejších lokalít Vysokých Tatier nepozná hraníc.

Štúdiá a apartmány Koliba Kamzík s celkovou kapacitou 32 lôžok (16 + 16) poskytujú bezkonkurenčne komfortné ubytovanie v moderných ľudovo zariadených priestoroch. Ubytovacie jednotky si Vás získajú nielen svojou účelovosťou, ale aj priestrannosťou a plnou vybavenosťou. Počas svojho dlhoročného pôsobenia privítali Apartmány Koliba Kamzík vo Vysokých Tatrách tisíce spokojných hostí a dopomohli vytvoriť značku, ktorá je synonymom vysokej kvality a prvotriednych služieb. Či už prichádzate do Starého Smokovca so zámienkou stráviť nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku či romantický víkend, Koliba Kamzík je zárukou príjemne strávených chvíľ.

Objekt Koliby Kamzík nie je iba miestom komfortného a kvalitného ubytovania s prvotriednymi službami, ale aj obľúbenou tradičnou slovenskou reštauráciou značky Aplend – Koliby Kamzík. Reštaurácia disponuje taktiež súkromným salónikom (do 20 osôb), vďaka čomu je Koliba Kamzík so svojím ubytovaním obľúbeným miestom rodinných „dovolenkových“ osláv a akcií.

V penzióne takisto nájdete:

APLEND Koliba Kamzík Starý Smokovec

Koliba Kamzík je tradičná slovenská reštaurácia v Starom Smokovci. Svojím štýlovým ľudovým zariadením, prvotriednou obsluhou a predovšetkým kvalitnou gastronómiou, ktorá kombinuje pravú domácu slovenskú kuchyňu s modernými chuťami z celého sveta, patrí už celé roky k najlepším reštauráciám vo Vysokých Tatrách. Na svoje si tu prídu milovníci tradičnej kuchyne – bryndzových halušiek, strapačiek či zemiakových […]


regiontatry   sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky