Top udalosti

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

VÝSTAVA V MÚZEU TANAP-u

VÝLETY S CK MORAVA

Kaviareň a čajovňa u Vlka december

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

cvicenie cely rok tatry

Apartmány ANJA

Adresa: Tatranská Kotlina 55, 059 54 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 908 382 816
E-mail: anja.apartmany@gmail.com
Web: anja-apartmany.webnode.sk/

Terasa Apartmány Možnosť ubytovania so psom Detské ihrisko Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Možnosť ubytovania so psom Wifi internet

Pod končiarmi východnej strany Belianskej časti Vysokých Tatier sa nachádza v mestskej časti Vysokých Tatier – v Tatranskej Kotline krásne, novozriadené privátne ubytovanie. Apartmány ANJA kvalitou vybavenia, služieb ako aj osobným prístupom konkurujú i veľkým ubytovaniam.

Ak uprednostňujete tiché rodinné domáce prostredie, výhľad na lesy a tatranské štíty, večer strávený pri teple krbu, zaspávanie pri šume tatranskej rieky, ponuka apartmánov bude pre Vás prvou voľbou.

Tiché zákutia Tatranskej Kotliny, turistické chodníky po lese, odpočinok pri rieke s prítomnosťou rýb, 500 metrov vzdialená Belianska jaskyňa a 300 metrov od stravovacích zariadení, dreveného kostola Nanebovzatia Panny Márie – Národnej kultúrnej pamiatky, cyklistického chodníka, Spider parku a od hlavnej cesty – to je ideálna východisková poloha pre pokojnú dovolenku na Slovensku v objatí prírody.