Top udalosti

ŠTRBSKÉ BEŽKY

Plesová veselica tatranských osád

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

Kaviareň a čajovňa u Vlka január

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Royal Village

Adresa: Golfová ulica 55, 060 01 Malý Slavkov – Kežmarok
Tel. číslo: +421 918 705 077
E-mail: info@royalvillage.sk
Web: royalvillage.sk/

Internet Kaviareň Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Reštaurácia Požičovňa športových potrieb Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia

Komfortné ubytovanie v piatich rovnako vyzerajúcich domčekoch priamo pod Vysokými Tatrami s výhľadom, aký nenájdete nikde inde na Slovensku a s golfovým ihriskom priamo za oknami.

V Royal Village sa totiž spája to najkrajšie, čo pod strechou Slovenska môžete nájsť: príjemné prostredie, rozmanité služby a prírodné i historické poklady na dosah ruky. Jedinečnosť ubytovania sa skrýva už v samotnej konštrukcii našich dovolenkových domčekov. Práve preto sú vyhľadávaným podtatranským ubytovaním pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry, ale tiež pre menšie teambuildingové akcie. Ak ste vášnivým golfistom, nemôžete nájsť atraktívnejšie ubytovanie ako uprostred golfového ihriska.

Základom pre čo najväčšie využitie času stráveného v Royal Village je kombinácia najrôznejších zážitkov (ktorých je v okolí neúrekom) počas dňa a večery strávené v diskrétnych, plne vybavených domčekoch s terasou. Takáto kombinácia zabezpečí, že v každom počasí budete vedieť z pobytu u nás vyťažiť maximum. Domčeky obsahujú všetko, čo od moderného bývania očakávate – klimatizáciu, vybavenú kuchyňu, TV a obývací priestor s presklenými dverami na terasu.