Top udalosti

Tatranské kultúrne leto – KOMORNE

tatranske kulturne leto

Jazdy historickými električkami

Zájazdy s CK MORAVA

Burza starožitností

burza poprad

Putovania za históriou

muzeum putovanie historia august

Hotel Lesana***

Adresa: Stará Lesná, 059 60 Tatranská Lomnica
Tel. číslo: 052 / 446 78 61, 0915 898 141
E-mail: lesana@lesana.sk
Web: www.lesana.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Vírivka Bazén Sauna Masáže Reštaurácia Bar Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

Užite si príjemnú dovolenku Tatrách v nádhernom prostredí Starej Lesnej – Tatranskej Lomnice. Hotel Lesana vám ponúka ubytovanie v priestranných izbách, apartmánoch či chate so službami hotela, vrátane novučičkého Wellness centra. Zobúdzajte sa s výhľadom na hory, na tatranskú prírodu. Nadýchnite sa osviežujúco čistého vzduchu a užite si dovolenku plnú zážitkov. Priestranné 2 a 3-lôžkové izby, rodinné izby, apartmány a Chata Lesana, kde si užijete dovolenku na súkromí so službami hotela.

Po dni na lyžiach, v turistických topánkach či výletoch po okolí je najlepším nápadom zregenerovať vo vírivke, saunách, soľnej jaskyni či v novom exteriérovom bazéne. Oddýchnite si v našom novučičkom modernom wellness centre a načerpajte energiu hôr.

Doprajte si blahodarný relax, turistiku v panensky sviežich horách alebo zaslúženú dovolenku v Tatrách za priateľské ceny. Využite špeciálne ponuky hotela Lesana*** za skvelé ceny, so špičkovými službami a priateľskou pohostinnosťou v každom ročnom období!

V hoteli takisto nájdete:

Wellness centrum – Hotel Lesana

Po slnečnej lyžovačke, túre či výlete je ideálnym nápadom oddych vo wellness centre hotela Lesana v Starej Lesnej. Centrum je vybavené vyhrievaným exteriérovým bazénom s exteriérovou sudovou saunou, fínskou saunou, parnou saunou s teplotou 45°C a relatívnou vlhkosťou 80-100%, infra saunou s teplotou 40°C a relatívnou vlhkosťou 10%, ľadopád, Kneippov kúpeľ na posilnenie cirkulácie krvy […]

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR