Top udalosti

PIETNA SPOMIENKA NA OBETE HÔR

Festival zdravia, regenerácie a prírody

SHERPA RALLYE

PUTOVANIA ZA HISTÓRIOU

Yaro M. Kupčo – Vysoké Tatry

Hotel CROCUS **** Štrbské Pleso

Adresa: Szentiványho 4078/11 059 85 Štrbské Pleso Slovenská republika
Tel. číslo: +421 52 711 7111; +421 917 504 298
E-mail: recepcia@hotel-crocus.eu
Web: www.hotel-crocus.eu

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detský kútik Vírivka Sauna Masáže Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Bar Požičovňa športových potrieb Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

 

Moderný apartmánový hotel priamo v centre Štrbského Plesa so 60 komfortnými apartmánmi pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu.

Poloha

Moderný Hotel Crocus sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou a je ľahko dostupný všetkými druhmi dopravy. V prípade cestovania autom je hosťom k dispozícii hotelové parkovisko zdarma. Hotel susedí priamo s hlavnou autobusovou a železničnou stanicou, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu orientáciu hostí v cieľovom mieste.

Ubytovanie

Hotel poskytuje nadštandardné ubytovanie v 60 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu. Ich súčasťou je TV-SAT, bezplatný prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút a samostatný šatník. Priemerná veľkosť apartmánov je 50 m2, sú veľmi priestranné a komfortné.

Všetky priestory sú riešené bezbariérovo. Pre imobilných hostí sú k dispozícii 2 plnohodnotne vybavené apartmány. Hotel je v prevádzke od roku 2009, takže predstavuje najnovší hotel na Štrbskom Plese.

Pre firemnú klientelu je k dispozícii kongresová sála s kapacitou 150 osôb s kompletným audio a video vybavením. Rokovacie priestory umožňujú variabilnosť ich použitia. Všetky spoločné priestory sú klimatizované a hotel je celý nefajčiarsky. Pre chvíle oddychu slúži návštevníkom hotela vitálny svet - jacuzzi, infra sauna, fínska sauna a masážne sprchy. Pre deti hotel ponúka detský kútik. Pre návštevníkov hotela je k dispozícii bezplatne parkovanie pred hotelom a hotelová garáž.

Stravovanie

V reštaurácii hotel ponúka návštevníkom tradičné slovenské jedlá ale aj špeciality z tatranských lesov a vôd. Hosťom ponúkame jedlá modernej gastronómie, podávané moderný štýlom, pripravené z tradičných lokálnych surovín s láskou a citom. Gastronomický zážitok dopĺňa bohatá ponuka slovenských a zahraničných vín. Z bielych slovenských vín v našej reštaurácii rozlievame 5 rôznych odrôd vinárstva VINIDI. Slovenské červené vína dopĺňa ponuka talianských, rakúskych, nemeckých vín, pričom nechýbajú kúsky zo sopečných oblastí ani tradičná vinárska oblasť vo Francúzsku - Champagne.

Hotelová kaviareň ponúka svojim hosťom rôzne druhy alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré sa sezónne obmieňajú. Hostia si môžu vychutnať talianskú kávu Lavazza a okrem tradičnej prípravy sme ponuku káv rozšírili o systém Lavazza Blue (Best Lavazza Ultimate Esspresso) v 6 rôznych príchutiach, ktoré sú takisto sezónne obmieňané. Miestny Tatranský čaj sa vo svojich rôznych 10 príchutiach vyskytuje v rôznych miešaných nápojoch, horúcich čajoch ale aj netradične, v káve.

Služby

Po náročnej lyžovačke alebo túre je k dispozícii útulne wellness. Relaxačnú náladu a pohodu tela aj duše si môžete rezervovať na recepcii hotela. Môžete tak využiť vstup do fínskej sauny, infra sauny, jacuzzi, oddychovej zóny, masážnej sprchy, a to všetko v pohodlí privátneho vstupu.

Hotel Crocus **** Vám ponúka dve kongresové sály a jednu školiacu miestnosť pre usporiadanie konferencií, školení a rôznych iných firemných akcií. Kongresové sály sú oddelené posuvnou stenou a v prípade jej odsunutia vznikne jedna veľká sála. Rokovacie priestory tak umožňujú variabilnosť použitia, pričom k dispozícií je kompletné audio a video vybavenie.

Možnosti trávenia voľného času dopĺňa biliard, šípky a stolný futbal. V prípade záujmu je možné využiť multifunkčné ihrisko, nachádzajúce sa v tesnej blízkosti hotela. Našich najmenších najviac zaujme a poteší detský kútik. Rodičia majú pritom svoje ratolesti pod dohľadom z pohodlia blízko umiestnených stolov reštaurácie. Širokú škálu športových a dobrodružných zážitkov je možné zabezpečiť na recepcii hotela.

Mapa

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR