Top udalosti

City Trail

Keď ste si ma upiekli

Igor Cvacho -Na úteku k anjelom

Skialpinizmus Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso

Tatranský ľadový dóm

Hotel AGRO

Adresa: Hotel Agro Tatranská 199, 059 52 Veľká Lomnica
Tel. číslo: 00421 5245 615 13
E-mail: recepcia@hotelagro.sk
Web: www.hotelagro.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Reštaurácia Bar Wifi internet

Hotel AGRO Veľká Lomnica ja príjemný hotel s rodinnou atmosférou iba 6km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica vo Vysokých Tatrách. Je výborným východiskovým bodom pre výlet do Tatier, Popradu, historického Kežmarku, Starého Smokovca, Slovenského raja alebo Červeného Kláštora známeho splavom pltí po Dunajci.

Ich devízou je individuálny prístup ku každému zo svojich klientov. Ak teda hľadáte  príjemnú, priateľskú a rodinnú atmosféru, hotel AGRO je pre Vás tým správnym miestom. Štýlová hotelová reštaurácia AGRO s medzinárodnou kuchyňou a špecializovanou kuchyňou zameraná na jedlá z diviny. V ponuke majú denné menu – od 4,00 Eur a to výber zo 4 jedál.

V penzióne takisto nájdete:

Reštaurácia AGRO Veľká Lomnica

Štýlová hotelová reštaurácia Agro vo Veľkej Lomnici s medzinárodnou a špecializovanou kuchyňou zameraná na jedlá z diviny má kapacitu 64 miest. K dispozícii je aj zimná záhrada s kapacitou 20 miest a v lete terasa v prostredí pestovanej záhrady s kapacitou 20 miest. Tradíciou je taktiež organizácia svadieb či konferencií aj s náročnejšími požiadavkami. Viac […]


regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR