Top udalosti

Tatranské kultúrne leto – KOMORNE

tatranske kulturne leto

Jazdy historickými električkami

Zájazdy s CK MORAVA

Burza starožitností

burza poprad

Putovania za históriou

muzeum putovanie historia august

Hotel AGRO

Adresa: Hotel Agro Tatranská 199, 059 52 Veľká Lomnica
Tel. číslo: 052/45 615 13
E-mail: recepcia@hotelagro.sk
Web: www.hotelagro.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Reštaurácia Bar Wifi internet

Hotel AGRO Velká Lomnica ja príjemný hotel s rodinnou atmosférou iba 6km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica vo Vysokých Tatrách. Je výborným východiskovým bodom pre výlet do Tatier, Popradu, historického Kežmarku, Starého Smokovca, Slovenského raja alebo Červeného Kláštora známeho splavom pltí po Dunajci.

Našou devízou je individuálny prístup ku každému z našich klientov. Ak teda hľadáte  príjemnú, priateľskú a rodinnú atmosféru, náš hotel je pre Vás tým správnym miestom. Štýlová hotelováreštaurácia AGRO s medzinárodnou kuchyňou a špecializovanou kuchyňou zameraná na jedlá z diviny. V ponuke máme denné menu – od 4,00 Eur a výber zo 4 jedál.

V penzióne takisto nájdete:

Reštaurácia AGRO Veľká Lomnica

Štýlová hotelová reštaurácia Agro vo Veľkej Lomnici s medzinárodnou a špecializovanou kuchyňou zameraná na jedlá z diviny má kapacitu 64 miest. K dispozícii je aj zimná záhrada s kapacitou 20 miest a v lete terasa v prostredí pestovanej záhrady s kapacitou 20 miest. Tradíciou je taktiež organizácia svadieb či konferencií aj s náročnejšími požiadavkami. Viac […]

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR