Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Kalvária na Peknú vyhliadku

TatryCard kúpite túto letnú sezónu už aj online!

  • 30.06.2020

Obľúbený produkt TatryCard túto letnú sezónu bude možné zakúpiť aj online, najvýhodnejšie ju však stále získate u našich zmluvných ubytovateľov počas Vášho pobytu.

Regionálna karta TATRY Card je kľúčom k vašej bezstarostnej a výhodnej dovolenke v regióne Vysoké Tatry. Vďaka nej získate neobmedzené ekologické cestovanie električkou a zubačkou na tratiach Tatranských elektrických železníc, horské poistenie GENERALI, množstvo zliav na atrakcie, múzea, reštaurácie, wellnessy či obchody a vždy aktuálne informácie o podujatiach, akciách, výstrahách a novinkách vo Vysokých Tatrách.
 
Vďaka Železničnej spoločnosti Slovensko stále prinášame našim návštevníkom možnosť využívania ekologickej dopravy v našich veľhorách čo najjednoduchšou formou. So zakúpenou kartou Vám odpadajú starosti s nákupom cestovných lístkov na jednotlivé cesty. Vychutnajte si Vysoké Tatry bez auta a prispejte tak k udržaniu výnimočného prostredia.
 
Vďaka QR kódu, pomocou ktorého si kartu uložia do mobilu, budú mať návštevníci všetko na dosah ruky. Samozrejme, mysleli sme aj na tých, ktorí preferujú klasické riešenie alebo nevlastnia smartfóny. Po podpise registračného formulára na recepcii ubytovateľa návštevník získa časť formulára, ktorá obsahuje jedinečný QR kód, ten slúži ako alternatíva virtuálnej karty.
 
Už deviaty rok prináša regionálna karta Tatry Card výhody pre svojich držiteľov. Pri prechode z plastovej karty na virtuálnu, zostali všetky výhody zanechané. Nová forma, okrem ekologickejšieho materiálu, využíva aj nové možnosti – notifikácie s aktuálnymi informáciami o počasí a podujatiach v Tatrách či tipy na zážitky u našich partnerov, ako aj dôležité informácie o poistení, či kontakty na informačné kancelárie.
 
Tatry Card sa vystavuje na 3 noci/4 dni a jej cena je 4 € na území Regiónu Vysoké Tatry (mesto Vysoké Tatry, mesto Poprad a obec Štrba). Tatry Card za cenu 5 € si môžu návštevníci zakúpiť v Podhorí. Kartu je možné získať v partnerských ubytovaniach, ktorých zoznam nájdete na našich stránkach. Od 1.7.2020 si môže návštevník kartu zakúpiť aj online za cenu 8€ na stránkach tatry.sk/tatrycard.
 
Viac informácií na www.tatry.skwww.regiontatry.sk.