Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Slowenská reštaurácia Starý Smokovec

+421 52 789 78 78
slowenska restauracia vysoke tatr&

Užite si rýdzo slovenské a prudko jedlé lahôdky v príjemnom tatranskom prostredí. Slowenská reštaurácia v Starom Smokovci Vás zláka nielen štýlovým interiérom inšpirovaným prácou architekta Tatier – Gedeona Majunkeho, ale predovšetkým lákavou kuchyňou.

Tu si vychutnáte ryby z Novej Lesnej, bravčové z Tvarožnej, hovädzie z Važca, mäsové výrobky z Hranovnice, bryndzu a syry z Východnej. Všetky suroviny na našich tanieroch i nápoje v pohároch majú domáci pôvod. V našej kuchyni nepoznáme polotovary, pretože máme talent na domáce pirohy, šúľance i voňavý chlieb.

Slowenská reštaurácia Starý Smokovec v sebe skrýva aj netradičné prekvapenia. Pre labužníkov je pripravená mäsiareň, z ktorej Vám zamestnanci prichystajú lahôdku k pivku a podľa chuti aj na cestu domov. Nájdete u nás aj unikátny borovičkový bar, v ktorom na vás čaká až 30 druhov tohto alkoholu.

Člen združenia Taste of Tatry. Donášková služba cez dones.to.

Viac o rezorte:

Apartmánový hotel Hrebienok Resort

Moderný apartmánový hotel postavený v rokoch 2016 – 2019 je umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový hotel je zložený z dvoch častí – hotela s recepciou a dependance ležiaceho v tesnej blízkosti hotela. Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektov tvoria obchody a […]