[et_social_share]

Slovenská reštaurácia Štrbské Pleso

+421 918 694 874
kanc@tatry-toliar.sk

V príjemnej Slovenskej reštaurácií na Štrbskom Plese Vám personál pripravuje tradičné jedlá slovenskej kuchyne, poľovnícke špeciality či špeciality pripravované na rošte. Z ponuky odporúčame: bryndzové pirohy, bryndzové halušky, jelení guláš, slivkové gule, grilované pstruhy, tradičnú slovenskú kapustnica alebo zemiakové lokše s husacou pečeňou. Reštaurácia je otvorená denne od 07.00 hod. – 22.00 hod. a má kapacitu 280 miest. K dispozícii je i praktické WI-FI pripojenie.

Príjemné posedenie a široký sortiment teplých, studených, miešaných nápojov, domáce zákusky, zmrzlinové poháre, kvalitné vína zase ponúka kaviareň – Galérka, v ktorej je tiež k dispozícii WIFI-FREE.

Viac o hoteli:

Hotel SLOVAN***

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený […]

 


regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR