Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia Tulipán Tatranská Lomnica

+421 940 65 65 25

Reštaurácia v Hoteli Tulipán ponúka tradičné slovenské a moderné európske jedlá. Čerstvé a kvalitné suroviny sú zárukou skvelej chute a dokonalého gurmánskeho zážitku. V ponuke nájdete slovenskú kalorickú klasiku, ale reštaurácia vychádza v ústrety aj zákazníkom, ktorí preferujú nutrične hodnotné nízkokalorické alebo aj vegetariánske jedlá. Pre deti je pripravené detské menu. Dezerty pochádzajú z produkcie lokálnej cukrárky a na ich výrobu boli použité poctivé suroviny bez stabilizátorov a umelých farbív.

K jedlu sa ponúkajú vysoko kvalitné slovenské vína ale aj tradičné a remeselné pivá. Rovnako tu nájdeme aj aperitívy či iné výnimočné destiláty. Samozrejmosťou je aj široká ponuka nealkoholických nápojov alebo prírodných limonád vlastnej výroby. V bare je možnosť objednania si všakovakých kokteilov, ktoré uspokoja všetky vaše zmysly. Hotelová kaviareň zas ponúka výber výnimočných káv dovážaných z lokalít ako je Guatemala, Brazília, Etiópia a Mexiko.

Viac o hoteli:

Hotel TULIPÁN***

Útulný štýlový hotel Tulipán*** situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici. S ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov, ľahko dostupným centrom, dýchajúci rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu. Štýlová nefajčiarska reštaurácia Tulipán*** ponúka príjemné posedenie a patrí v Tatranskej Lomnici k vyhľadávaným adresám. Tí, ktorí za neoddeliteľnú súčasť plnohodnotnej dovolenky považujú aj dobré jedlo, si […]