Reštaurácia Slovan Tatranská Lomnica

+421 948 204 040
recepcia@hotelslovan.sk
restauracia vysoke tatry lomnica

Vynikajúce jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne pre Vás pripravuje s nadšením a starostlivosťou šéfkuchár reštaurácie hotela Slovan*** v Tatranskej Lomnici so svojim tímom. Vychutnajte si gastronomické špeciality slovenskej a svetovej kuchyne z čerstvých surovín doplnené o výber slovenských vín od renomovaných slovenských vinárov a skvosty z Národného salónu vín, destilátov alebo iných teplých a studených nápojov. Zažite tiež živé varenie, kde sa pre Vás pripravujú zaujímavé gastronomické špeciality s prezentáciou postupov. Reštaurácia si tiež pečie vlastný chlieb SLOVAN.

Nájdeme tu však aj priestrannú spoločenskú obývačku hotela so 120 pohodlnými polokreslami. Oddych dopĺňa ponuka obľúbených aperitívov, čajov, plantážnej čokolády či rumov alebo kávy. Zaujímavé obrazy slovenských výtvarníkov i veľkoplošná obrazovka zas spestria chvíle relaxu. Wi-fi access zone priamo v kaviarni vám umožní aj na dovolenke ostať v kontakte s dianím vo svete.

Miestom pre príjemné posedenie je i zastrešená letná terasa hotela, kde si môžete vychutnať obed A la carte s magickým výhľadom na tatranské vrcholy kde dominantu vytvára Lomnický štít. Oblaží vás i vôňa milej bylinkovej záhradky. Počas letných prázdnin si môžete pozrieť i zvieratká v blízkej hotelovej Mini ZOO i tešiť sa z radosti detí z veselých hier a animačných programov v krásnom hotelovom parku priamo pred hotelom. Večerné posedenie spríjemnia mäkučké deky i hudba počas Live Music Night.

Viac o hoteli:

Hotel SLOVAN***

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený […]