Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia Slovan Tatranská Lomnica

+421 948 204 040
restauracia vysoke tatry lomnica

Vynikajúce jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne pre Vás pripravuje s nadšením a starostlivosťou šéfkuchár reštaurácie hotela Slovan*** v Tatranskej Lomnici so svojim tímom. Vychutnajte si gastronomické špeciality slovenskej a svetovej kuchyne z čerstvých surovín doplnené o výber slovenských vín od renomovaných slovenských vinárov a skvosty z Národného salónu vín, destilátov alebo iných teplých a studených nápojov. Zažite tiež živé varenie, kde sa pre Vás pripravujú zaujímavé gastronomické špeciality s prezentáciou postupov. Reštaurácia si tiež pečie vlastný chlieb SLOVAN.

Nájdeme tu však aj priestrannú kaviareň s pohodlnými polokreslami. Oddych dopĺňa ponuka obľúbených aperitívov, čajov, lokálneho piva či rumov alebo kávy. Zaujímavé obrazy slovenských výtvarníkov i veľkoplošná obrazovka zas spestria chvíle relaxu. Wi-fi access zone priamo v kaviarni vám umožní aj na dovolenke ostať v kontakte s dianím vo svete.

Miestom pre príjemné posedenie je i zastrešená letná terasa hotela, kde si môžete vychutnať obed A la carte s magickým výhľadom na tatranské vrcholy kde dominantu vytvára Lomnický štít. Tešiť sa môžu aj deti na  animačné programy v priestoroch hotela. Večerné posedenie spríjemnia mäkučké deky a živá hudba.

Viac o hoteli:

Hotel SLOVAN***

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený […]