Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia SLIEZSKY DOM

+421 917 161 941

Bravčový kotlíkový guláš s čerstvým tatranským chlebom v najvyššie položenej reštaurácii na Slovensku je zážitkom sám o sebe. Ochutnali ho už mnohí a dostáva len tie najlepšie referencie! So širokou ponukou čerstvých jedál v Sliezskom dome začnete alebo ukončíte každý zaujímavý deň vo Vysokých Tatrách. Špeciality, ktoré kuchári pripravujú, sú vhodnou ponukou do prostredia Sliezskeho domu. Základom kuchyne sú tatranské suroviny a jedlá, ale vo výbere sa nebudete musieť obmedzovať.

Okrem dovolenky sa pri dobrom jedle môžete stretnúť s celými tímami a kolegami na teambildingu alebo pozvite pod Gerlach vašich obchodných partnerov.

Letná terasa zas ponúka hosťom od júna až do konca septembra príjemný oddych a relax s výhľadom na panorámu Tatranskej Kotliny. Na terase s kapacitou až 100 miest sa nielen zrelaxujete, ale doplníte kalórie, o ktoré ste prišli počas túry. Karavan  je otvorený počas letnej sezóny a ponúka rýchle jedlá, ktoré zasýtia aj po najnáročnejšej túre. V ponuke sú čapovaná kofola a pivo, teplé nápoje, polievky na zahriatie, hranolky a langoš, hot-dog, grilovaný encián či krkovička. V prípade pekného počasia sa v karavane aj griluje.

Viac o hoteli:

Horský hotel SLIEZSKY DOM

Horský hotel Sliezsky dom je najvyššie položený hotel s komplexnou vybavenosťou na Slovensku v nadmorskej výške 1670 m n. m. Sídli priamo pod Gerlachom, najvyšším štítom Slovenska. Má jedinečnú polohu a ponúka komplexné služby, ktoré uspokoja aj najnáročnejších klientov. Započúvajte sa do ticha hôr, vychutnajte si krásne pohľady na tatranskú prírodu a ,,dobite si baterky“ […]