Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia Park Starý Smokovec

+421 903 990 105
smokovec restauracia vysoke tatry

Objavte skutočný kulinársky zážitok v reštaurácii Park v Starom Smokovci. Kombinácia pravidelne obmieňaného jedálneho lístka, ktorý ponúka výber jedál slovenskej kuchyne, ale aj obľúbených špecialít medzinárodnej kuchyne a panoramatického výhľadu na tatranské štíty zaručuje dokonalý zážitok. Reštaurácia sa vyznačuje svojou typickou atmosférou a profesionálnym prístupom obsluhujúceho personálu a je ideálnym miestom na konanie slávnostných recepcií či rautov, rodinných osláv ako aj svadieb. Jedálny lístok prirodzene obsahuje aj jedlá, ktoré sú bezlepkové. V prípade záujmu Vám kuchári radi jedlo podľa Vašej požiadavky upravia.

V reštaurácií si môžete vychutnať bufetové raňajky aj večere alebo dobroty z a la carte menu. Rodiny s deťmi ocenia detský bufet či Skalkove menu. Súčasťou reštaurácie je aj salónik Essencia, ktorý rovnako ponúka nádherný výhľad a komornejšiu atmosféru. Taktiež je k dispozícii vinotéka s príjemným posedením a širokým výberom vín najkvalitnejších značiek nielen zo Slovenska ale aj zahraničia s možnosťou ochutnávok. Kapacita reštaurácie je 200 miest, kapacita salónika a vinotéky je 40 miest.

Viac o hoteli:

Hotel ATRIUM***

Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v príjemnom horskom prostredí. Vďaka bohatej ponuke hotelových aktivít a skúsenému animačnému tímu sa celá rodina  zabaví v každom ročnom období. Unikátne priestory hotela ponúkajú hosťom množstvo zábavy aj relax za každého počasia. O najmenších hostí sa postarajú hoteloví maskoti – horský vodca SKALKO […]