Reštaurácia Culinary Stará Lesná

+421 527 851 222
recepcia@horizontresort.sk
restauracia horizont resort stara lesna

Moderný dizajn, trendy z gastronómie a kulinárske umenie nášho teamu Vám predvedieme v novej Culinary Restaurant. Predovšetkým lokálne suroviny od domácich producentov a regionálnych fariem sú zárukou kvalitného jedla, ktoré skvele dopĺňa ponuka slovenských i zahraničných vín starostlivo vybratých našim someliérom.

Reštaurácia je vhodná pre organizovanie rôznych akcií, osláv, svadieb či firemných a obchodných stretnutí, s možnosťou predelenia priestoru na samostatný salónik.

Osvieženie či relax, zábavu a príjemné prostredie si vychutnáte zase v Lobby Lounge Bare. Blízkosť stráženého detského kútika vyhovie rodičom, ktorí môžu pozorovať svoje ratolesti a vychutnať si svoju popoludňajšiu šálku kávy. Večerné posedenie pri pohári dobrého vína ulahodí Vašej mysli a coctail namiešaný profesionálnym barmanom navodí správnu atmosféru a pripraví vás na večer plný zábavy. Lobby Lounge salóniku je rafinovane situovaný tak, aby ste sa cítili súčasťou pokojnej tatranskej prírody, jej krásu môžete pohodlne pozorovať a užívať si vašu dovolenku.

Viac o hoteli:

Horizont Resort ****

Vitajte v najmodernejšom wellness hoteli vo Vysokých Tatrách – Horizont Resort ****. Ponúkame vám širokú ponuku služieb na trávenie voľného času, ale aj možnosti na úžasný romantický wellness pobyt. Horizont Resort je wellness hotel ideálny pre rodinnú dovolenku s deťmi, aktívnu ale romantickú dovolenku pre dvojice Hotel Horizont Resort je výnimočný svojou polohou a vybavením na letný pobyt. Priamo v […]