Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia Amalia Nová Lesná

052/ 47 80 110
hotel amalia restauracia nova lesna

V hotelovej reštaurácii Amalia v Novej Lesnej sa na vysokej úrovni ponúkajú miestne a talianske špeciality, ktoré uspokoja aj ozajstných gurmánov. Talianska kuchyňa tu má svoje nezastupiteľné miesto a príprava jedál je výlučne z originálnych talianskych surovín. Vybrať si tú správnu špecialitu Vám určite pomôže profesionálny personál, ktorý dokonale ovláda tajomstvá talianskej kuchyne a stolovania. V zimných mesiacoch Vám posedenie spríjemní vkusne riešený kozub. V letných mesiacoch zas posedenie na letnej terase.

Vo vínnej karte nájdete širokú ponuku kvalitných vín, najmä talianskych a personál Vám rád poradí i správnu kombináciu s jedlom aby sa z konzumácie stal zážitok. Priestory reštaurácie sú tiež ideálne na usporiadanie rôznych spoločenských a rodinných stretnutí, svadieb, firemných podujatí, pri ktorých nemôže chýbať dobrá hudba.

V kaviarni s príjemným posedením si zas vyberiete z bohatej ponuky talianskych káv. Ich jedinečné chute obzvlášť vyniknú v kombinácii s vybranými múčnikmi a zákuskami vlastnej výroby a to tradičné slovenské, ako aj vyberané talianske „dolce“ pochúťky. K dispozícii je aj bohatá ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov.

Viac o hoteli:

Hotel AMALIA***

Štýlový hotel AMALIA*** sa nachádza pod končiarmi Vysokých Tatier, v nadmorskej výške 820 m n.m., v prekrásnom prostredí tatranskej prírody. Je situovaný cca 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovca. Tento jedinečný hotel s nádychom talianskeho štýlu Vám ponúka vo svojom nevšednom prostredí pohodlie a oddych po aktívne strávenom dni vo Vysokých […]