Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Patria Aqua Paradise – Hotel Patria

+421 52 7848 999

Vychutnajte si relax a uvoľnenie vo Wellness centre hotela Patria na Štrbskom Plese i s plaveckým bazénom. V profesionálne vybavenom wellnesse s výhľadom na okolitú prírodu zažijete neopakovateľné chvíle oddychu a uvoľnenia. Nechajte sa rozmaznať Thalgo rituálmi, ktoré ulahodia vašim zmyslom, pokožke, organizmu aj mysli. Vyberte si z ponuky ošetrení, peelingov a telových rituálov, vďaka ktorým sa budete cítiť mladší, oddýchnutí a plní energie.

Všetkým, ktorí sa chcú zbaviť stresu a dopriať svojmu telu regeneráciu odporúčame služby našich profesionálnych masérov. Vyskúšajte klasickú, reflexnú či medovú masáž alebo bankovanie. Blahodárny účinok masáži pocítite nielen po fyzickej stránke ale tiež v rámci psychickej pohody a energie.

Viac o hoteli:

Hotel PATRIA****

Hotel Patria**** je exkluzívny hotel, nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Hotel je dominantnou stavbou Štrbského Plesa a jeho názov je odvodený od neďalekého štítu Patria (vlasť), vysokého 2203 m. n. m. Vďaka svojmu jedinečnému výhľadu, prvotriednym ubytovacím službám, gastronomickým špecialitám a modernému wellness patrí hotel od roku 1976 k najvyhľadávanejším destináciám medzi domácimi a […]