Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Otvorenie korčuliarskej sezóny vo Vysokých Tatrách

klzisko stary smokovec hrebienok rezort pozicovna
  • 19.12.2020

Starý Smokovec, 19.12.2020

Hoci to v našich veľhorách na rozprávkovú zimu plnú snehu zatiaľ nevyzerá, tak okrem lyžiarskej sezóny je už zahájená aj korčuliarska sezóna, momentálne máte k dispozícii dve unikátne klziská. Všetky klziská aj informácie o ich prevádzke nájdete na našej stránke venovanej korčuľovaniu.

Najvyššie položená umelo chladená plocha

Od 19.12.2020 je k dispozícii ľadová plocha v srdci Starého Smokovca pred Hrebienok Resortom. Korčule si môžete požičať v Intersport Galfy, pre malé detičky nájdete korčule na topánky v reštaurácii Dobré časy.

Najvyššie položené prírodné klzisko

Ďalšie unikátne klzisko nájdete hneď vedľa Štrbského plesa, pred Hotelom Solisko. Zakorčuľujte si s výhľadom na Solisko, Patriu a Vysokú.

Tatry ako liek

Aj napriek prísnym obmedzeniam kvôli šíriacej sa epidémii koronavírusu si Vás dovoľujeme pozvať na tieto športoviská. Individuálny pohyb na čerstvom vzduchu je povolený, priam odporúčaný. Nezabudnite byť zodpovedný a chrániť seba aj iných tak, aby mohli byť Vysoké Tatry liekom pre všetkých.

Všetky obmedzenia a otvorené prevádzky nájdete na našej stránke www.tatry.sk/covid.

Prírodné klzisko Štrbské Pleso – Hotel Solisko

Najvyššie položené prírodné (umelo nechladené) klzisko na Štrbskom plese pri Hoteli Solisko. Vstup: bezplatný/verejný Hokej: nie Osvetlenie: nie

Klzisko Starý Smokovec – Hrebienok Resort

Najvyššie položené umelo chladená ľadová plocha na Slovensku sa nachádza pred Hrebienkom Resort pri budove Hrebienok Resort 2 priamo v srdci Starého Smokovca. Vstup: bezplatný/verejný 9:00-19:00 Hokej: nie Osvetlenie: nie Požičovne korčúľ možné v Intersport Gálfy v objekte, pre malé deti nájdete korčule na topánky v reštaurácii Dobré časy.        

Text: Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry

Zdroj: Mesto Vysoké Tatry, Hotel Solisko