Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Mobilný očkovací tím regionálnej iniciatívy Pomôžme našej nemocnici vyráža na cesty

  • 24.11.2021

Vysoké Tatry, 24.11.2021

Mobilný očkovací tím regionálnej iniciatívy Pomôžme našej nemocnici vyráža na cesty už tento štvrtok – 25.11.2021. Spolu s ním sa v sobotu – 27.11.2021 bude očkovať aj na území mesta Vysoké Tatry.

Pomôžme odbremeniť popradskú nemocnicu, aby zdravotníci opäť nabrali silu na boj o životy, do ktorých nezasiahla pandémia. Iniciatíva Pomôžme našej nemocnici posiela mobilné očkovacie tímy za obyvateľmi podtatranských obcí v okrese Poprad. Bez potreby prihlasovať sa, bez potreby cestovať do okresného mesta. Covid váš život zmeniť nemusí, ale vaše rozhodnutie zmení každodenný život mnohých zdravotníkov. Zdravotníci nám zachraňujú naše zdravie. A zdravie je sloboda. Pomôžme našej nemocnici!

Mobilný team bude očkovať aj priamo v Meste Vysoké Tatry, kde organizátor Prešovský samosprávny kraj spolupracuje s mestom a vytvorili tak harmonogram očkovania počas najbližšieho víkendu v jednotlivých tatranských osadách.

Na očkovanie vyzval aj primátor Mesta Vysoké Tatry Ján Mokoš, ktorý na svojej sociálnej sieti napísal: „Som rád, že v našom malom meste budeme môcť v sobotu (27. novembra) privítať mobilný očkovací tím. Vakcínou proti ochoreniu COVID-19 chránime nielen seba, ale aj svoje okolie. Len spoločne môžeme poraziť pandémiu, prispieť k tomu, aby sa život čo najskôr vrátil do normálu. Nebojte sa a prispejete k zdraviu svojho okolia a v neposlednom rade i návštevníkov nášho mesta, ktoré v aktuálnych dňoch zíva prázdnotou…“

Ak máte v obciach pod Tatrami, či v Meste Vysoké Tatry rodinu, priateľov, známych, či susedov, ktorí nemajú možnosť dostať sa do očkovacieho centra, alebo váhajú s očkovaním, táto informácia je pre vás.

Prosíme, zdieľajte termíny mobilného očkovania pre tých, ktorí svojim rozhodnutím pomôžu odbremeniť popradskú nemocnicu.

#Zdravie je sloboda

Zdroj: OOCR VT, FB Ján Mokoš