Top udalosti

Letné koncerty

Tatranské letné kino

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

cvicenia zdravie pilates tatry zadarmo

Smokovecké trhy

smokovecke trhy 2022 umenie

Putovanie za históriou

Mobilný očkovací tím regionálnej iniciatívy Pomôžme našej nemocnici vyráža na cesty

  • 24.11.2021

Vysoké Tatry, 24.11.2021

Mobilný očkovací tím regionálnej iniciatívy Pomôžme našej nemocnici vyráža na cesty už tento štvrtok – 25.11.2021. Spolu s ním sa v sobotu – 27.11.2021 bude očkovať aj na území mesta Vysoké Tatry.

Pomôžme odbremeniť popradskú nemocnicu, aby zdravotníci opäť nabrali silu na boj o životy, do ktorých nezasiahla pandémia. Iniciatíva Pomôžme našej nemocnici posiela mobilné očkovacie tímy za obyvateľmi podtatranských obcí v okrese Poprad. Bez potreby prihlasovať sa, bez potreby cestovať do okresného mesta. Covid váš život zmeniť nemusí, ale vaše rozhodnutie zmení každodenný život mnohých zdravotníkov. Zdravotníci nám zachraňujú naše zdravie. A zdravie je sloboda. Pomôžme našej nemocnici!

Mobilný team bude očkovať aj priamo v Meste Vysoké Tatry, kde organizátor Prešovský samosprávny kraj spolupracuje s mestom a vytvorili tak harmonogram očkovania počas najbližšieho víkendu v jednotlivých tatranských osadách.

Na očkovanie vyzval aj primátor Mesta Vysoké Tatry Ján Mokoš, ktorý na svojej sociálnej sieti napísal: „Som rád, že v našom malom meste budeme môcť v sobotu (27. novembra) privítať mobilný očkovací tím. Vakcínou proti ochoreniu COVID-19 chránime nielen seba, ale aj svoje okolie. Len spoločne môžeme poraziť pandémiu, prispieť k tomu, aby sa život čo najskôr vrátil do normálu. Nebojte sa a prispejete k zdraviu svojho okolia a v neposlednom rade i návštevníkov nášho mesta, ktoré v aktuálnych dňoch zíva prázdnotou…“

Ak máte v obciach pod Tatrami, či v Meste Vysoké Tatry rodinu, priateľov, známych, či susedov, ktorí nemajú možnosť dostať sa do očkovacieho centra, alebo váhajú s očkovaním, táto informácia je pre vás.

Prosíme, zdieľajte termíny mobilného očkovania pre tých, ktorí svojim rozhodnutím pomôžu odbremeniť popradskú nemocnicu.

#Zdravie je sloboda

Zdroj: OOCR VT, FB Ján Mokoš