Medvedie dni

31. júla - 01. augusta 2021
Hrebienok
MEDVEDIE DNI opäť mieria na vysokotatranský Hrebienok ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 1285m n.m. Netradičný festival medveďov v novom formáte, ktorý ste mohli vidieť v roku 2019 opäť pokračuje a tento rok sa uskutoční v termíne 31.7.2021 a 1.8.2021 (sobota – nedeľa). Tento rok sa môžete tešiť na 2 dni plné medvedej zábavy, množstva zábavno – vzdelávacích aktivít, hier, súťaží a pódiového vystúpenia. Okrem množstva interaktívneho obsahu pre deti, ale aj rodičov pre vás pripravujeme aj výnimočné pódiové vystúpenia.
Na pódiu sa vám v nedeľu 1.8. predstaví ako moderátor Marián Čekovský a okrem toho vás bude aj hudobne zabávať so svojou kapelou. V sobotu 31.7.2021 vás bude podujatím sprevádzať obľúbený a zábavný moderátor Laco Cmorej. V sobotu 31.7. vám svoje piesne o láske, horách, dobrom jedle či prírode zaspieva slovenská speváčka, hudobníčka a pesničkárka Sima Magušinová známa pod umeleckým menom Sima Martausová. Okrem toho sa na pódiu objaví Muzikál z Novej scény – Mrázik ktorý vám zahrajú známi umelci Dárius KočiPatrik VyskočilLenka Machciniková a iní, ktorých poznáte z televíznych obrazoviek. Tešiť sa môžete aj na Divadlo Actores a Pipi dlhú pančuchu, Fidlikantov, Školu Tanca Credance, Kaprálikovcov s divadlom – kozliatka a vlk a mnoho iného.

Medvedie dni na Hrebienku sú ale iné, edukatívne, interaktívne a hlavne zábavné. Preto sa na medvedích dňoch dozviete aj o práci horských záchranárov, horských nosičov a rovnako aj niečo z lesnej pedagogiky. V areáli si budete môcť vyskúšať moderné, interaktívne a vzdelávacie hry.

„Vzhľadom k aktuálne platným opatreniam a nariadeniam Úradu verejného zdravotníctva SR je kapacita podujatia Medvedie dni na Hrebienku obmedzená. Pri limitovanom počte návštevníkov sme sa rozhodli vstup do zavretého areálu spoplatniť. Najvýhodnejšie vstupy vždy na jeden deň podujatia budú v predpredaji cez Gopass v balíčku s lístkom na pozemnú lanovku na Hrebienok. Pri nákupe v online predpredaji cez Gopass budú ceny vstupného pre dospelých od 7€, v kombinácií s lístkom na lanovku za 15€. Vstupné za symbolické 1€ potrebujú aj deti do 6 rokov, ktoré majú lanovku v sprievode rodičov zdarma. Vstupenky pre deti do 6 rokov budú k dispozícii cez platformu inviton.sk,“ informoval manažér horského strediska Vysoké Tatry Lukáš Brodanský.
Viac info TU:

POZOR  – Každé dieťa, ktoré si donesie na Hrebienok plyšového medveďa, dostane od nás DARČEK.

Mapa

Plagát

Najbližie podujatia

07.

december 2023 (Št) - 07.december 2023 (Št) Vila Flóra Starý Smokovec

Vernisáž výstavy Silencio

08.

december 2023 (Pi) - 08.december 2023 (Pi) Dom kultúry Poprad

Svet nádej má

08.

december 2023 (Pi) - 08.december 2023 (Pi) Tatranská galéria

Ceny prof. Martina Slivku

08.

december 2023 (Pi) - 08.december 2023 (Pi) Thermal park Vrbov

VIANOČNÝ KAMEŇÁK – premietanie filmu počas večerného kúpania

08.

december 2023 (Pi) - 09.december 2023 (So) Námestie Hotela Lomnica

Vianočné trhy v Hoteli Lomnica

Rezervujte si ubytovanie