Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Kde sa naraňajkovať v Starom Smokovci? Zistili sme pre Vás

  • 24.05.2019

Starý Smokovec, 24.5.2019

Návštevníci Tatranskej informačnej kancelárie sa nás často pýtajú, kde sa môžu dobre naraňajkovať. Keďže nie všetci ubytovaní hostia majú raňajky k dispozícii, zisťovali sme, kde tak môžu urobiť v smokoveckých podnikoch a hoteloch.

Raňajky (aj pre neubytovaných hostí) poskytujú:

Lokal Bistro – Raňajky z menu sa podávajú od 8:30 alebo aj skôr na základe dohody alebo aj pre väčšie množstvo ľudí (pre nich je tu t.č. 0905 741 103).

Manuel Caffé – Táto nová talianska kaviareň poskytuje celodenné raňajky. V menu nájdete rôzne praženice, bruskety a iné talianske špeciality za príjemné ceny. Nachádza sa na Peknej vyhliadke, blízko Grandhotela Bellevue. Na tento podnik sú počuť iba samé chvály.

Reštaurácia Soul – Cena pre hostí, ktorí nie sú ohlásení je 10 € za dospelú osobu. Pokiaľ sú raňajky ohlásené aspoň deň dopredu je cena 8€.

Kaviareň a čajovňa u Vlka –  Kaviareň má celodenne v ponuke toasty a krupicovú kašu. Otvorené je od 10:00. V tomto období je zvyčajne v pondelky zatvorené, ale v júli a auguste budú mať otvorené každý deň.

Grandhotel Starý Smokovec, Reštaurácia Lefévre – Raňajky sú podávané formou bufetov, v čase od 07:00 do 10:00 hod. Cena je vo výške 12 €/ 1 osoba.

Grandhotel Bellevue – V reštaurácii Savarin servírujú bufetové raňajky a večere pre ubytovaných a neubytovaných hostí.

Hotel Smokovec – Raňajky podávajú vo forme bufetov za 6 €, avšak jedná sa o hotelovú reštauráciu, preto odporúčame opýtať sa na recepcii na momentálnu obsadenosť.