Top udalosti

PSOTKOV MEMORIÁL

CVIČENIA PRE ZDRAVIE

Kaviareň a čajovňa u Vlka október

Múzeum kinematografie a fotografie

Putovanie za históriou

Kde a ako stráviť Silvester vo Vysokých Tatrách?

 • 19.12.2019

Starý Smokovec, 18.12. 2019

Ak ešte hľadáte kde stráviť Silvestrovskú noc v Tatrách, tak ste našli to správne miesto!

Ponúkame Vám zoznam zariadení, ktoré organizujú Silvestrovskú zábavu:

 

Smokovce

Krištáľový Silvester v Bellevue****

Príďte privítať Nový rok 2020 skutočne honosne! Počas slávnostného silvestrovského večera All Inclusive vás roztancuje úžasná Dara Rolins a celým večerom vás bude sprevádzať komik a moderátor Michael Szatmary. Tešiť sa môžete nielen na skvelú zábavu, ale aj na fantastické jedlo a drinky počas celej silvestrovskej noci, ktoré máte zabezpečené v rámci All Inclusive.

Večer je určený nielen pre ubytovaných hostí.

Hotel Villa Siesta

Slávnostná 4-chodová večera, fľaša sektu pre 2 osoby, bufet so slovenskými špecialitami, reprodukovaná hudba. Viac info. na villasiesta.com/packages/new-year/

Silvester na Hrebienku

Privítajte Nový rok vo veľkom štýle a doprajte si ten najkrajší výhľad na zasneženú a vo svetlách novoročných ohňostrojov rozjasnenú scenériu krajiny pod Tatrami. Silvester na Hrebienku predstavuje jedinečnú zábavu v objatí nádhernej prírody. Oslávte túto špeciálnu chvíľu a privítajte Nový rok v sprievode skvelého hudobného programu, vynikajúceho jedla a čarovnej atmosféry. Vyvezte sa komfortne na Hrebienok o 18:30 a zohrejte sa lahodným teplým welcome drinkom, ktorý Vás bude čakať pri lanovke.  Pestrý program, ktorého moderátorom bude obľúbený Milan Švikruha z Rádia Vlna Vás dokonale naladí. Reštaurácia Hrebienok sa ozvučí v rytme Oldies párty v hudobnom podaní DJ Maťa. Delikátne chute a bufetové stoly sú počas trvania akcie plne k dispozícii. Súťažného ducha zaiste poteší možnosť zapojiť sa do tomboly a vyhrať skvelé ceny. Počas akcie si môžete z blízka vychutnať pohľad na precíznu prácu ľadových sochárov v Tatranskom Dóme, kde majstri vdýchli život kusom ľadu a premenili ich na precíznu podobizeň Chrámu Matky Božej. S pohárom sektu v ruke a s pohľadom pre bohov vítame Nový rok na Hrebienku. Lanovky Vás opäť v pohodlí a teple zvezú naspäť do Starého Smokovca o 1:00 a 2:00 hodine Šťastného Nového Roku. Potvrďte svoju nezáväznú účasť na tejto akcií a sledujte dôležité informácie ako prvý!

V cene je zahrnuté:

 • Prípitok
 • Vývoz lanovkou na Hrebienok
 • Večera a bufetové stoly počas celej noci
 • Občerstvenie na každom stole počas celej noci
 • Tatranský Dóm dostupný počas celej noci
 • Celovečerný program
 • Zvoz lanovkou do Starého Smokovca

Reštaurácia Svišť

Zbojnícky silvestrovský večer 2019

Rezervácie na recepcia@kupelens.sk

Greenwood Hotel / Reštaurácia / Bar

Silvestrovská večera a zábava so živou hudbou, tombolou a s disko v Greenwoode. Vstupné: dospelá osoba 65 eur, dieťa od 4 do 12 rokov 25 eur.  V cene je zahrnuté: prípitok, polievka, hlavné jedlo, dezert, šampanské a rozličné pochúťky.

 

Tatranská Lomnica

Humno Restaurant

Doprajte si chutné jedlo, výbornú hudbu v podaní DJ Twistera a super drinky aj na Silvestra v Humno Restaurant. Obľúbená akcia prichádza opäť raz s limitovaným počtom lístkov. V ponuke sú až tri druhy lístkov. Rezervujte si ten svoj v predpredaji cez www.gopass.sk a zarezervujte si miesto na čísle +421 911 115 602 alebo na e-mail blahutova@tmr.sk. Vip lístok v hodnote 89 € ponúka najvyšší komfort. V cene lístka je zahrnutý vstup na párty s rezerváciou stola v hornej časti, kulinárske špeciality v podobe 3-chodovej slávnostnej večere, ktorá sa bude podávať od 20:00-23:00. Osviežujúca fľaša vychladeného sektu pre každého. V ponuke je lístok Party za 49 €, ktorý ponúka vstup na párty s rezerváciou stola na dolnom podlaží, kde každého čaká fľaša sektu. Ak si však chcete prísť vychutnať len atmosféru music pubu počas horúcej Silvestrovskej noci Club lístok je ten pravý pre teba. Za 20 € si kúpite vstup na párty a prežijete noc plnú zábavy.

 

Štrbské pleso

Hotel Borovica****

Zabezpečte si koniec roka v krásnom prostredí Vysokých Tatier v Hoteli Borovica**** a užite si párty ako sa patrí (pre externých hostí). V cene vstupenky získavate: – Vystúpenie Mariána Čekovského, Martiny Šindlerovej a Fidlikantov – 4 chodové silvestrovské menu – druhá večera formou bufetu – Tombola – Ohňostroj a polnočný prípitok – Zábava až do rána s DJ-om Rezervácie na reservation@hotelborovica.sk Počet lístkov je limitovaný.

 

Veľká Lomnica

Hotel International ****

Príďte osláviť koniec roka 2019 vo veľkolepom štýle do hotela International v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici. O úžasnú zábavu sa počas Silvestrovského večera postará známa slovenská speváčka Dáška Kostovčík s kapelou a DJ. Vstupenka zahŕňa: welcome drink, neobmedzená konzumácia jedál z bufeta, fľaša vína pre dvojicu, káva a minerálna voda, vystúpenie speváčky s kapelou a DJ, ohňostroj a novoročný prípitok. Ceny vstupeniek: 110€ /dospelý 105€/člen LGK 55€/dieťa do 12 rokov 25€/dieťa do 4 rokov. VIP súkromie pre Vás: prenajmite si VIP salónik pre max. 12 osôb a užite si vlastnú párty počas Silvestra 2019! Rezervácia vstupeniek na recepcii hotela International: 052 466 1111, international@golfinter.sk

 

Stará Lesná

Penzión Palušák

Silvestrovská zábava, na ktorej nebude chýbať chutné jedlo, výborná zábava s DJ-om, ktorý Vám zahrá podľa vášho gusta, taktiež tombola o zaujímavé ceny a ohňostroj. Cena len za 45 € / 1 osoba ( deti do 12 rokov 30 €). Rezervácia je možná mailom alebo telefonicky: e-mail: info@penzionpalusak.sk tel. č.: +421 904 892 465

 

Ždiar

Goralský Silvester 2019 Medvedí brloh Strachan

Rozlúčte sa s rokom 2019 veľkolepo v reštaurácii Medvedí brloh Strachan. Tento rok to bude skvelá zábava v goralskom štýle. O atmosféru sa postará ľudová hudba Bratia Jendrichovskí. Tešiť sa môžete aj na špeciality z ich kuchyne, tombolu a jedinečný ohňostroj priamo na lyžiarskom svahu.

Silvestrovský program zahŕňa:

 • goralský silvestrovský galavečer s ľudovou hudbou
 • 4-chodové slávnostné menu
 • bohatý predpolnočný silvestrovský bufet
 • súťaže, zábava, tombola
 • polnočný sekt a ohňostroj na lyžiarskom svahu

Lístky si rezervujte vopred. Cena lístka je 89,- EUR / osoba. Lístky si rezervujte telefonicky na t.č. +421 918 632 158 alebo prostredníctvom kontaktného formulára na stránke https://medvedibrloh.sk/podujatia1/silvester-2019/