Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Kaviareň Mozart Tatranská Lomnica

+421 52 285 3500

Prežite lahodné momenty osladené dezertami či delikátny blend kávy v noblesných priestoroch Kaviarne Mozart v Hoteli Lomnica. Výnimočné miesto, kde panuje excelentnosť na každom mieste. Interiér, ktorý berie dych sa pýši originálnymi dielami maliara Dominika Skuteckého a len zdokonaľuje celkovú atmosféru. Kaviareň Mozart je skvelým miesto pre maškrtníkov a pôžitkárov.

Kaviareň pravidelne ožíva aj príjemnou klavírnou hudbou, ktorá dokonalo zapadá do celého konceptu výnimočnej kaviarne.

Príďte si vychutnať dezerty, kávu, nápoje, letnú terasu s výhľadom na Lomnický štít či pohodlie s nadštandardnou starostlivosťou personálu. Otváracia doba kaviarne je denne od 8:00 do 1:00. Vstup domácich zvierat je povolený len na exteriérovej terase.

Hotel LOMNICA*****

Vstúpte do sveta umenia, zážitkov, noblesy a výnimočného prostredia pod Lomnickým štítom. Hotel Lomnica ponúka prvotriedne ubytovanie a výnimočný boutique servis v historickej a modernej časti. Historická časť ponúka 29 izieb, ktoré sú dokonalé v každom detaile. V modernej časti hotela sa nachádza 37 komfortných izieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného ubytovania. Hotel Lomnica je ako jediný vo Vysokých Tatrách […]