Top udalosti

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Tatranské Vianoce

Vianočné trhy v Krakove

Kaviareň a čajovňa u Vlka október

Júnový víkend v Tatrách s nefalšovanou rodinnou zábavou!

  • 03.06.2020

Vysoké Tatry, 3.jún 2020

Horské stredisko vo Vysokých Tatrách pripravilo pre deti špeciálnu víkendovú ponuku. Na deti čakajú 6. a 7. júna rôzne atrakcie.

Vo Vysokých Tatrách si tento víkend budú môcť rodiny s deťmi užiť nefalšovanú zábavu a relax. „Pre deti otvorí tento víkend svoje kráľovstvo po dlhej dobe interaktívna galéria Kvantárium na Hrebienku, po magickej zábave určite poteší aj prechádzka relaxačnou zónou na dolnej lúke, kde na deti čaká 10 veľkých i malých medvedích sôch z dreva. Nudiť sa určite nebudú ani na Skalnatom Plese, kde sa budú môcť vyšantiť vo Svištej krajinke, cestu zo Štartu to Tatranskej Lomnice spestria horské káry. Všetci hladoši budú môcť po skvelých zážitkoch nabrať energiu pri sladučkej mega parenej buchte,“ dopĺňa pozvánku Lukáš Brodanský z horského strediska Vysoké Tatry.  Špeciálnym benefitom na najbližší víkend budú lanovky na Skalnaté Pleso, Hrebienok alebo na Štrbskom Plese za cenu detských lístkov. Zvýhodnené ceny sú a budú k dispozícii výlučne iba pri nákupe online cez e-shop gopass.sk. 

Vo Vysokých Tatrách je už v prevádzke po pravidelnej údržbe aj lanovka na Lomnický štít. Na vrchole vo výške 2634 m.n.m. v týchto dňoch panujú vďaka čerstvej snehovej pokrývke skutočne zimné podmienky. Pre tie najkrajšie zážitky zo slovenských hôr je preto aj napriek júnovému dátumu namieste teplé oblečenie pre malých i veľkých návštevníkov.

Všetky lanovky, atrakcie a aktivity budú v prevádzke pri dodržiavaní všetkých aktuálnych preventívnych hygienických nariadení.