SKI & AQUA BUS

Počas novootvorenej zimnej lyžovačky od 22.4.2021 na Štrbskom Plese je pre návštevníkov a lyžiarov pripravená regionálna doprava SKI & AQUA BUS, ktorá pohodlne a zadarmo prepraví lyžiarov do lyžiarskeho strediska. Aktuálne je v prevádzke len linka Štrbské Pleso, ktorá premáva z centrálneho parkoviska.

 
Číslo linky Trasa Poznámka
1a
ŠTRBSKÉ PLESO – kyvadlová doprava
V prevádzke od 22.4.2021!
1b
ŠTRBSKÉ PLESO – hotelová linka
Od 1.1.2021 zrušené do odvolania – prísny LOCKDOWN
2
Tatranské Zruby – Starý Smokovec –TATRANSKÁ LOMNICA
Od 1.1.2021 zrušené do odvolania – prísny LOCKDOWN
3 zatiaľ nespustená
4
AquaCity Poprad – Veľká Lomnica – Stará Lesná -TATRANSKÁ LOMNICA
Od 1.1.2021 zrušené do odvolania – prísny LOCKDOWN
5
AquaCity, Poprad – Starý Smokovec – Tatranská Lomnica – Stará Lesná – Veľká Lomnica – AquaCity, Poprad
Od 1.1.2021 zrušené do odvolania – prísny LOCKDOWN
6 zatiaľ nespustená
7
TATRANSKÁ LOMNICA – kyvadlová doprava
Od 1.1.2021 zrušené do odvolania – prísny LOCKDOWN

 

 

POKYNY PRE CESTUJÚCICH:

1.         SKI & AQUA BUS je k dispozícii pre lyžiarov a držiteľov karty GOPASS (výnimkou je kyvadlová doprava v stredisku Štrbské Pleso a v stredisku Tatranská Lomnica).

2.         V prípade nepriaznivého počasia, kedy nepremávajú lanovky v lyžiarskych strediskách je premávka skibusov v danom termíne obmedzená alebo zrušená. Aktuálne informácie o prevádzke získate u svojho ubytovateľa, v informačných centrách, na www.vt.sk  a v rannom Newslettri.

3.         Prevádzkovateľ  SKI & AQUA BUS  si vyhradzuje právo zmeny v grafikonoch v dôsledku nepriaznivého počasia, poruchy vozidiel alebo iných nepredvídaných situácií. Informujte sa u svojho ubytovateľa alebo v informačných centrách o prípadných zmenách prevádzky.

4.         Žiadame týmto cestujúcich o vzájomnú ohľaduplnosť pri nastupovaní a vystupovaní z autobusov. Prednosť do autobusu majú cestujúci s lyžiarskym výstrojom.

5.         Infolinka pre SKI & AQUA BUS je k dispozícii v termíne od 12.12.2020, iba v čase prevádzky autobusov od 9:00 – 16:00 hod.: Štrbské Pleso, +421 905 486 557

Počas jazdy je povinné mať prekryté dýchacie cesty vhodným spôsobom. Vodič/Dopravca má právo vylúčiť z jazdy pasažiera, ktorý odmietne stanovené podmienky prepravy. Ďakujeme, že rešpektujete pravidlá v súvislosti s ochorením COVID – 19.

Informácie o lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách TU!


regiontatry   sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky