SKI & AQUA BUS

Sezóna premávky SKI & AQUA BUS bola 19.4.2022 ukončená.

Počas zimnej lyžovačky na Štrbskom Plese a v Tatranskej Lomnici je pre návštevníkov a lyžiarov pripravená regionálna doprava SKI & AQUA BUS, ktorá pohodlne a zadarmo prepraví lyžiarov do lyžiarskeho strediska.

 
Číslo linky Trasa Poznámka
1a
ŠTRBSKÉ PLESO – kyvadlová doprava
NEPREMÁVA 
1b
ŠTRBSKÉ PLESO – hotelová linka
NEPREMÁVA 
2
Tatranské Zruby – Starý Smokovec – TATRANSKÁ LOMNICA
NEPREMÁVA 
3
TATRANSKÁ LOMNICA – Nová Lesná – AquaCity
NEPREMÁVA 
4
TATRANSKÁ LOMNICA – Veľká Lomnica – Stará Lesná – AquaCity Poprad
NEPREMÁVA 
5
AquaCity, Poprad – Starý Smokovec – Tatranská Lomnica – Stará Lesná – Veľká Lomnica – AquaCity
NEPREMÁVA 
6
——–
NEPREMÁVA
7
TATRANSKÁ LOMNICA – kyvadlová doprava
NEPREMÁVA

POKYNY PRE CESTUJÚCICH:

1.         SKI & AQUA BUS je k dispozícii pre lyžiarov a držiteľov karty GOPASS (výnimkou je kyvadlová doprava v stredisku Štrbské Pleso a v stredisku Tatranská Lomnica).

2.         V prípade nepriaznivého počasia, kedy nepremávajú lanovky v lyžiarskych strediskách je premávka skibusov v danom termíne obmedzená alebo zrušená. Aktuálne informácie o prevádzke získate u svojho ubytovateľa, v informačných centrách, na www.vt.sk  a v rannom Newslettri.

3.         Prevádzkovateľ  SKI & AQUA BUS  si vyhradzuje právo zmeny v grafikonoch v dôsledku nepriaznivého počasia, poruchy vozidiel alebo iných nepredvídaných situácií. Informujte sa u svojho ubytovateľa alebo v informačných centrách o prípadných zmenách prevádzky.

4.         Žiadame týmto cestujúcich o vzájomnú ohľaduplnosť pri nastupovaní a vystupovaní z autobusov. Prednosť do autobusu majú cestujúci s lyžiarskym výstrojom.

5.         Infolinka pre SKI & AQUA BUS je k dispozícii v termíne od 11.12.2021, iba v čase prevádzky autobusov od 9:00 – 16:00 hod.: Štrbské Pleso, +421 905 486 557

Počas jazdy je povinné mať prekryté dýchacie cesty vhodným spôsobom. Vodič/Dopravca má právo vylúčiť z jazdy pasažiera, ktorý odmietne stanovené podmienky prepravy. Ďakujeme, že rešpektujete pravidlá v súvislosti s ochorením COVID – 19.

Informácie o lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách TU!